Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan oldanátok meg? Mit...

Hogyan oldanátok meg? Mit tennétek a helyemben? Részletek lent:

Figyelt kérdés

Együtt élünk a párom anyával...Iszonyatosan rossz természete van,nem lehet vele meglenni.A páromat folyton pesztrálja,babusgatja,pedig már nem kisgyerek.Nekem ezt nehéz elfogadni mivel sajnos ezáltal nem valami ügyes,férfias,mert az anyós elcseszi.

Most babát várunk és nem tudom hogy fogom kibírni ezzel a nővel,főleg ha elkezdi az én gyerekemet is pesztrálgatni a párommal együtt.Nem akarom hogy beleszóljon az életünkbe!

Mit tennétek?

Költözzek haza a szülői házba?De hát gyerekkel...:S

Meg imádom a páromat,de már túl sokat kér hogy tűrjek.

S.O.S


2010. máj. 11. 14:36
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Kedves utcsó.

Nem akarja magára hagyni a mamit...

Tök mindegy ki háza,fizeti a rezsit,a mami meg a saját hiteleit...

Csak persze egyedül nem bírná a rezsit is átvenni,ezért jó a pici fiacskája.

De itt mi szól rólam?

2010. máj. 11. 14:53
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párod nem azt nézi, hogy neked és a saját gyerekének mi lenne a jó, akkor vele van valami gáz az biztos. Költözz haza, vagy onnan el.De már bocs, én biztos leosztanám,és megkérdezném tőle: Mégis minek alapítasz velem családot, ha nem én és a gyerekünk az első az életedbe?
2010. máj. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek,mert én is éltem együtt egy ilyen általad felsorolt tulajdonságokkal megáldott típusú nővel,tiszta anyós volt,pedig nem isvolt az! :-)

Mint mondtam,én inkább nélkülöznék,mint hogy egy percig tovább tűrjem az ilyen fúriák hülyeségeit.Keressetek egy albit,vagy menj haza a kicsivel,párod legalább elgondolkodik azon,hogy ideje lenne felnőni és kiállni melletted.

2010. máj. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Most őszintén...

ilyen helyzetbe, ha ilyen anyás kisfiú még a párod...mi a fenének kellett a baba? :( Előbb lehet meg kellett volna oldani a helyzetet (albérlet, akármi) és utána belekezdeni a gyerekvállalásba. Hisz te is írod, mindig ilyen volt, tehát vállaltad ezt a helyzetet, most meg kapálózol ellene.

Amúgy a haszonélvezet tényleg erősebb, mint a tulajdonjog, szóval költözzetek mielőbb.

2010. máj. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Ez hidd el engem is izgat ez a kérdés...

Sajnos vagy egyedül megyek vagy nem megyek,mert tudom hogy a párom egyszerűen meg nem mozdulna.

De a mama is szemét mert tesz is róla,jól magához láncolja különféle dolgokkal...

2010. máj. 11. 14:57
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Na a mamát szidd!

Ő valószínű ilyen ezer éve, és a párod is csak talán a rózsaszín szemüvegtől nem vetted észre

2010. máj. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

A baba nem szándékos baba volt...

De soha nem vetetnék el egy gyereket,ezért jutott ez a helyzet nekem...

A párom meg csak ígérget hónapok óta hogy megoldjuk de semmi.

De így nincs az embernek magánélete,mindenhová követ minket és mondja a magáét...

Mit fog tenni a kicsimmel?

2010. máj. 11. 14:59
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem a mami szemét hanem a párod gyerekes vagy felelőtlen, vagy nem szeret eléggé vagy.....
2010. máj. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Nem tud mit tenni,én ezt tudom.

Ha itt hagyná ezt a nőt,akkor nem tudja kifizetni a hiteleit,mert rezsit kellene...

Szóval megvan mindennek a miértje.

Abba nem hinnék hogy nem szeretne.

De elég gyerekes az tuti,mert így lett nevelgetve egész idáig.

De nem akarom megérteni mert ez rossz:S

2010. máj. 11. 15:02
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy "ártalmas"lenne a kicsidre, de költözz haza ha nem bírod a mamit.

A gond nem a mami hanem a párod.Valószínű nagyon éretlen még egy tartós kapcsolatra, az apaságra

2010. máj. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!