Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akkor kell valaki, ha...

Miért akkor kell valaki, ha már másé?

Figyelt kérdés
Sokszor tapasztalom, hogy amikor valaki vacilál, hogy összejöjjön egy nővel/férfival, nem tudja eldönteni, mert még esetleg ott az ex vagy bármi más ok. Aztán, ha a másik megunja a várakozást és összejön valakivel, na akkor már mégis kéne. Ez miért van így? Addig amíg szabad volt, miért nem kellett?
2010. máj. 10. 15:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

A vadaszat elmenye, hajkuraszni a vadat es vegul hosszu kuzdelem utan elejteni :) na az jo erzes.

A masik, meg az elerhetetlenseg, ami meg akkor is vonzova tehet valakit, ha egyebkent rossz tulajdonsagai vannak es nem is Adonisz.

Meg hat itt van a "jobb vagyok a masiknal" feeling, amit vki mar elemzett elottem.

Szoval ezek.

2010. máj. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
egy kicsit kikérem magamnak,én lassan 4 hónapja vagyok egyedül de a fent felsoroltak egyike sem igaz rám.miután elváltam (12 évig voltam kapcsolatban) csajoztam rendesen de nem jártam sikerrel és megértettem,hogy előbb magamban kell rendet rakni,kitakarítani stb ,szóval aki egyedül van az is lehet normális,és tiszteletben kell tartani a kivételeket és nem általánosítani.Amúgy igen gyarló az ember
2010. máj. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Aki egyedülálló általában tele van mindenféle szorongással, félelemmel, nem elég felszabadult.

A társsal élők a kapcsolat elején szinte kivirulnak. Hirtelen szebbnek és jobb választásnak tűnnek, mint addig voltak.

A változást veszi észre mindenki és az új, kivirult ember már sokkal vonzóbbá válik.

2010. máj. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

"egy kicsit kikérem magamnak,én lassan 4 hónapja vagyok egyedül ....megértettem,hogy előbb magamban kell rendet rakni,kitakarítani stb ,szóval aki egyedül van az is lehet normális,és tiszteletben kell tartani a kivételeket és nem általánosítani."


Oké, akkor tisztelet a kivételnek :))), bár hozzátenném hogy legalább Te felfogtad, hogy "ki kell takarítani" és ez jó :))) (de azért egy kicsit alátámasztottad, hogy - jelenleg- nem vagy egyensúlyban :) de legalább törekszel arra :))) + 2 jó pont :)

2010. máj. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
thenksz
2010. máj. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!