Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most csak azért van, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most csak azért van, mert már másé lesz?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki sokáig oda volt értem, de nekem nem kellett, nem tudtam belészeretni, egyébként semmi baj nem volt vele, de mondtam, hogy ezt hagyjuk abba, és ne találkozzunk. Engem nagyon megviselt a dolog, mert tudtam, hogy szenved, de így láttam jónak. Most neki kialakulóban van egy kapcsolata egy sráccal, és engem megesz a féltékenység! Úgy érzem, talán szeretem is, és kell nekem.


Most ez mit jelent?


2011. szept. 7. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
gyökér vagy azt! ha nem merted felvállalni akkor most már hagyd békén! élje a saját életét ha te otthagytad! bocs de ez az igazság!
2011. szept. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
46%
Szerintem ez Szexuális kezdeményezés vagy csak érezd magad elytve !
2011. szept. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt, h talált magának mást, te pedig most, h látod, h másnak is kell, hirtelen neked is. Van ilyen.
2011. szept. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
másodiknak gratulálok a helyesírásához
2011. szept. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

De most jöttem rá, mennyit jelent nekem. :(

Sokszor nagyon durván bántam vele, hogy kopjon már le, pedig nem volt azért annyira tolakodó, csak szeretett. :(


De már hiányzik nagyon. :(

2011. szept. 7. 20:25
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor ez van - nem várhatod, h ugorjon, amikor te úgy akarod...
2011. szept. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 toratotics ***** válasza:
Sajnos, ezt te szúrtad el saját magadnak:S
2011. szept. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig voltatok együtt? Szexuális kapcsolat megvolt? Szerintem próbálkozz, ha elutasít hagyd!
2011. szept. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem voltunk együtt soha, ő akarta, én nem.
2011. szept. 7. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!