Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kritizál állandóan...

Miért kritizál állandóan anyám? Másé is ilyen?

Figyelt kérdés
Akármi van, szinte sosem áll simán mellettem, ha mindig elkezdi mondani, hogy én vagyok ezért meg azért a hülye. Meg ha a külsőmről is van szó, akkor is hogy ronda a hajam, kövér vagyok, hülyén nézek ki, hülye ízlésem van, olyan vagyok, mint egy fiú, minek nekem ez meg az. Ha meg mondjuk kifestem magam, vagy ilyesmi és megkérdezem, hogy most jobb-e, akkor látszik rajta, hogy ugyanazt gondolja, hogy szarul nézek ki, csak inkább nem mond semmit. Néha dicsér is, de inkább mindig csak kritizál. Más anyja is ilyen? Mások meg mindig dicsérnek, anyukám meg csak lehúz mindig.
2011. júl. 24. 17:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Szép egy anyád van!
2011. júl. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
52%
asszed ez rossz? nekem abszolút borzasztó a viszonyom anyámmal. ha kisminkelem magam akkor leribancoz. Ha összeveszünk minden szarnak lehord.
2011. júl. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én nem is értem. Azt felfogtam hogy teljesen különbözőek vagyunk, más személyiség típus, más ízlés. De hogy azért miért kell engem állandóan lehúzni, mert más ízlésem van, azt nem bírom felfogni. 23 éves vagyok nem hiszem, hogy ez ilyen tinibaj, hogy felfújom a dolgot. Egyszerűen mielőtt megyek hozzájuk, már előre látom, hogy egy csomó mindenről inkább nem is beszélek, meg ilyenek, mert úgy is lefikázza.
2011. júl. 24. 17:44
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Csökkentsd minimálisra a találkozásokat.
2011. júl. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell vele sűrűn találkozni!
2011. júl. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

nem is értem, az ilyen minek szül?


22N

2011. júl. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Keeper ***** válasza:

Enyém nem ennyire durva, de rettenetesen összevesztünk elég sokszor. Viszont a nagymamám pont ilyen volt anyukámmal. Szerintem azért kritizál, mert kiskorában őt is kritizálták. És vannak ilyen szülők, és amíg vannak, és nem változtatnak magukon, addig lesznek is. Amit tehetsz, hogy elkerülöd, és minél kevesebbet beszélsz vele. De ne felejtsd el , hogy ő az anyukád, aki szült, felnevelt, etetett, öltöztetett. Úgy is lehet szeretni hogy nem beszéltek olyan gyakran. Én is így vagyok most. És sokkal jobb a viszonyom anyummal. :)

20*F

2011. júl. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Ne foglalkozz vele. Inkább az önbizalmadat kéne növelnie. Aztán csodálkozik, hogy nem avatod be semmibe, és nem bízol meg benne.
2011. júl. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én szeretem nagyon, nem is szeretnék nem találkozni vele. De ezzel már komolyan az agyamra megy. Ha meg megsértődök, akkor még én vagyok a hülye.
2011. júl. 24. 18:48
 10/13 anonim ***** válasza:
Enyém pont ugyan ilyen. Vettem egy dzsekit még tavasszal, megmutattam neki, hát a sz.rnak vagy 100 szinonimáját hallottam 5 percen belül:D és még le sem lehet állítani, hiába mondom, hogy nem érdekel, hagyjon már békén, azért is mondja. Aztán azt találta ki, hogy mekkora gyökér vagyok, hogy vettem a saját pénzemen (amit én kerestem meg) 8000-ért egy ilyet, amiben úgy nézek ki mint egy árva gyerek, akit sajnálni kell, meg majd a hátam mögött ki fognak röhögni stb... és neki évek óta álma egy minigrill, ami pont ennyibe kerülne, de miattam nem fogja tudni megvenni, mert majd kérek apumtól pénzt másik dzsekire, mert ezt nem fogom úgy sem hordani, és nekem fog adni és nem neki a minigrillre. A poén az egészben az, hogy kb. két nappal előtte kapott egy dvd lejátszót, hogy a konyhában is tudja nézni a vallásos hangoskönyvét. És azért nem veszi meg magának, mert ő nem igazán dolgozik. A dzseki egyébként egy teljesen átlagos barna bőrdzseki kb. minden második lányon ilyesmit látok az utcán.
2011. júl. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!