Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akkor kell valaki, ha...

Miért akkor kell valaki, ha már másé?

Figyelt kérdés
Sokszor tapasztalom, hogy amikor valaki vacilál, hogy összejöjjön egy nővel/férfival, nem tudja eldönteni, mert még esetleg ott az ex vagy bármi más ok. Aztán, ha a másik megunja a várakozást és összejön valakivel, na akkor már mégis kéne. Ez miért van így? Addig amíg szabad volt, miért nem kellett?
2010. máj. 10. 15:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert sajnos ilyen az ember. Ami ott van kéznél az nem kell ami gyötrelemmel jár az kellene. Aztán utána nincs kéznél az illető és utána is gyötrödni lehet, ezért kellene..remélem érthető volt:)
2010. máj. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt szokták mondani,hogy mindig az kell,amit nem kaphatunk meg!
2010. máj. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert akkor nem lenne kihívás...


Ha az ember lánya kapcsolatban van, az sokkal értékesebb:

1 . meg kell érte küzdeni =vadászás érzése

2. "jobb és értékesebb vagyok a másik pasinál/csajnál" érzés

3. Általában azok vannak egyedül akikben van valami hiba, vagy van valami stiklijük ( na jó akiknek több mint 5 stiklijük van: hárpia, túl féltékeny, alkoholista...) szóval érted?

2010. máj. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

15:48

Az utolsót kiegészíteném:

"Általában azok vannak egyedül -huzamosabb ideig - akikben van valami hiba, vagy van valami stiklijük" és így "értéktelenebbek" a pasik szemében...

2010. máj. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én sem értem,de voltam ebben a helyzetben.
2010. máj. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Pont ezen gondolkoztam valamelyik nap.

Jelenleg van egy pasi aki tetszik. Eddig minden nap találkoztunk , udvarolgatott nekem. De akkor nem érdekelt, és most, hogy már csak max 1-2 alkalommal fogunk találkozni, és úgy érzem már lehet "leállt rólam" majd meg gebedek érte. :D

Passz. Emberi természet :S

2010. máj. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat,ha nem teljesen a kérdésre válaszolok,de én ismerek egy lányt,aki,amióta csak ismerem(hosszú évek óta),egyedül van,és azt mondja,neki ez így jó.Viszont azt is tudom,hogy neki például mindig a másé kellett,és a végén sírt,hogy neki semmi nem sikerül.Szerette volna asrácot más csajtól elszedni,olyat is megcsinált ,hogy mások előtt lekapta asrácot,hogy akik látták,visszamondják a barátnőjének,és szakítsanak.Végül nem őt választotta a srác,a barátnőjét,és akkor még a próbálkozó csajnak állt feljebb.Szidta a barátnőt,stb.Azóta sincs tartós kapcsolata,mert mindig akkor kell neki valaki,mikor az már foglalt.Szóval ez a stikkes dolog szerintem is teljesen igaz.


A kérdésre pedig: az embernek mindig az kell jobban,ami elérhetetlen,mert az vonzza.Az elhódítás,a győzelem lehetősége.S az is benne van a pakliban,hogy nyilván,aki párkapcsolatban él,az kelendő,ergo,valamiért jó lehet valamiben.Ezért vonzz másokat,vagy mást is.Talán mert kihívás,mert küzdeni kell érte.A más számára is valamiért értékes ,,egyedért".

2010. máj. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mennyire, de mennyire igazad van kedves kérdező! Én is tapasztaltam ilyet. Láttam olyat, hogy egy 40 egynéhány éves nő csakis olyan pasikra bukott aki fiatal, s van valakije. Elérhetetlen, küzdelem, vagy valami más? Emberi marhaság.
2010. máj. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Addig hihetik azt, hogy a végtelenségig húzhatják, mert a másik úgyis marad.
2010. máj. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert már valakinek "bevált" az illető. Hülyén hangzik, de ez igazi referencia, mert ha másnak is kell, akkor biztos jó.:)
2010. máj. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!