Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem miért lehet ilyen...

Nem értem miért lehet ilyen velem?

Figyelt kérdés
Párommal augusztusban született meg első gyerekünk.Azóta teljesen megváltozott.Közölte velem az addig büszkén hordott karikagyűrűjét nem akarja hordani.Konkrétan neki nemkell gyűrű.Nem akar elvenni sem.állandoan azt nézi mennyit eszem,és pofákat vág rá..most hogy a mamám beteg lett nagyon lehet segiteni sem tudnak rajt,egyszer sem kerdezte meg hogy van,sőt mikor mondtam valoszinü meghal a válasza annyi volt ,hát ez van egyszer mindenki meghal.nagyon rosszul esett.
2017. márc. 7. 10:58
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
76%

Beszéltetek?

Drukkolok, hogy végül megoldódjon a probléma és minden rendben legyen.

2017. márc. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Sziasztok.idáig beszéltünk.bocsánatot kért,hogyigy viselkedett de hirtelen jött neki ez az apaság. És azt mondta ha velem foglalkozott volna többet meg az lenne a bajom a gyereket lesz...ja.esküvőt azért nem akar most mert tudja nagy eskuvö az álmom de ehhez kicsi a gyerek és mivel sokszor mondogattam ezért ugy érezte igy tud leallitani csak.mert ha azt mondja nincs rá pénz vagy kicsi a gyerek megsértödök.meg nem igazan volt velem kedve beszélgetni az állando sértödések miatt.de aztmondta ne haragudjak megérti biztos hormonok.majd kiderül jogy fog viselkedni ezután.hónapok ota most beszéltunk megint órákat
2017. márc. 7. 18:39
 23/27 anonim ***** válasza:
82%

Remelem sikerul rendbehozni a dolgaitokat. Nagy ut lesz biztos es remelem h jol alakul. Igy ahogy most leirtad talan meg jora fordulhat minden.

Sok boldogsagot kivanok nektek!

Orulok h elmeselted mi lett a beszelgetesetek eredmenye.

2017. márc. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Jól rád kente az egészet.A te hibád mert a hormonjaid miatt volt ilyen, aztán ő megérti...Ő milyen kis megértő.
2017. márc. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Köszi utplso elötti:) Lehet rám kente de biztos van benne igazság.kiderül.adtunk magunknak pár honapot,ha nem megy akkor lépünk.de már ma javulni látszik a helyzet...de nem kiabálom el mert lehet csak pillanatnyi...
2017. márc. 8. 18:30
 26/27 anonim ***** válasza:
Kìvánom a legjobbakat. :)
2017. márc. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Köszi 😉
2017. márc. 9. 09:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!