Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem miért lehet ilyen...

Nem értem miért lehet ilyen velem?

Figyelt kérdés
Párommal augusztusban született meg első gyerekünk.Azóta teljesen megváltozott.Közölte velem az addig büszkén hordott karikagyűrűjét nem akarja hordani.Konkrétan neki nemkell gyűrű.Nem akar elvenni sem.állandoan azt nézi mennyit eszem,és pofákat vág rá..most hogy a mamám beteg lett nagyon lehet segiteni sem tudnak rajt,egyszer sem kerdezte meg hogy van,sőt mikor mondtam valoszinü meghal a válasza annyi volt ,hát ez van egyszer mindenki meghal.nagyon rosszul esett.
2017. márc. 7. 10:58
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
75%

Ilyenkor úgy elborúl az agyam, mert vannak olyanok, akik mindent megtesznek azért, hogy lehessen családja (köztük én is), a palid meg csak így verébkedik.

Mindenképpen beszélj vele erről, és ha nincs megoldás azonnal vágd ku, mert így Netek sem jó, de pláne nem a gyereknek.

2017. márc. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Nem értem énsem elhiheted...Nem volt ilyen...
2017. márc. 7. 11:46
 13/27 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem is van valakije, de a családi biztonságérzetből nem akar kilépni...

De ne legyen igazam.

2017. márc. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
93%

Előre fogok szaladni: a te "párod" nem a párod.

Vagy megcsalt vagy keresi az alkalmat. Nem a megcsalásra, a lelépésre.

Nem akar már házasodni viselni, benned a hibát keresi és kritizál, és nem nyújt támaszt sem, amikor szükséged lenne rá.


Sajnos, ennek annyi, mert ezek mind a szeretet és a tisztelet hiányát jelzik. Megpróbálhatod visszacsinálni, de sajnos nagy összegben lefogadom, hogy nem lesz benne partner.

2017. márc. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
93%
Adj neki ultimátumot. Vagy megbeszélitek mi van, vagy szedheti a cuccát.
2017. márc. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
14%
Egyébként milyen karikagyűrűt hordott eddig amit már nem akar, ha nem vagytok összeházasodva?
2017. márc. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Nagyon sok pár,beleértve minket is karikagyürüt vesznek eljegyzéskor.na azt a gyürüt.mindenképp beszélek vele,ha nem sikerül,mehet a ...anyjáékhoz haza innen...
2017. márc. 7. 12:55
 18/27 anonim ***** válasza:
87%
Majd írd meg, hogy mi lett a beszélgetésből, köszi!
2017. márc. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
89%
Én is kiváncsi vagyok.
2017. márc. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
89%

Írd meg ám majd légyszíves, hogy mi lesz

Nagyon kíváncsi vagyok

Sok sikert kívánok!

2017. márc. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!