Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem miért lehet ilyen...

Nem értem miért lehet ilyen velem?

Figyelt kérdés
Párommal augusztusban született meg első gyerekünk.Azóta teljesen megváltozott.Közölte velem az addig büszkén hordott karikagyűrűjét nem akarja hordani.Konkrétan neki nemkell gyűrű.Nem akar elvenni sem.állandoan azt nézi mennyit eszem,és pofákat vág rá..most hogy a mamám beteg lett nagyon lehet segiteni sem tudnak rajt,egyszer sem kerdezte meg hogy van,sőt mikor mondtam valoszinü meghal a válasza annyi volt ,hát ez van egyszer mindenki meghal.nagyon rosszul esett.
2017. márc. 7. 10:58
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
5%
hany kilot hiztal, harmincat?
2017. márc. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
59%

Csak úgy hirtelen megváltozott? Vagy már a terhesség alatt is más volt?

Milyen a kapcsolatotok? Normálisan működik köztetek a férfi-női kapcsolat? Vagy már csak anyuka és apuka vagytok?

Terveztétek a gyereket?

Szerintem rájött, hogy ő még nem akar házasságot, családot. Láttam már ilyet. Olyan is volt, aki azt mondta, hogy akar gyereket, de amikor már ott volt, akkor nem tetszett neki a helyzet és inkább kihátrált.

Elhiszem, hogy rosszul esett, amit a mamáddal kapcsolatban mondott. De ez szerintem a legkisebb baj. Nem hiszem, hogy rosszból mondta volna. De hát tényleg ez az élet rendje, és szerencsére mamád megélt egy szép kort. Persze ez nem vigasz annak, aki elveszti valakiét. De egy kívülálló máshogy látja.

2017. márc. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
7et.57 voltam,most 59.
2017. márc. 7. 11:08
 4/27 A kérdező kommentje:
Tökéletesen működött minden köztünk.novemberig.és onnantol mintha kicserelték volna.fiáért rajong még most is.ö a mindene.velem viszont fura
2017. márc. 7. 11:10
 5/27 anonim ***** válasza:
37%

Hát amikor elolvastam ledöbbentem.

Eléggé gázos a párod. Ha az én anyukámra mondana ilyet élből egy pofont adnék neki. De sztem nem mondana ilyet még egy vita alkalmával sem, vagy eddig legalábbis nem volt rá példa. Nem lehet, hogy beparázott a baba születése miatt? Előfordulhat, hogy az áll a dolog hátterében.

És valószínű azért nézi, hogy mennyit eszel mivel teljesen normális többek között, hogy valaki elhízik a szülést követően, illetve persze fogyózni sem nagyon lehet a szoptatás miatt. Esetleg ez miatt van a kajálás miatti nem tetszése.

De igen buta egy ember. De Te ismered. Ha látod még értelmét akkor ülj le és beszéld meg vele ezeket a problémákat, mert ha ez nem történik meg csak rosszabb lesz. Elváltam, nálunk anno ez volt a legfőbb probléma. Már beszélni sem tudtunk a dolgokról. 2 évig ment így. Annál rosszabb nincsen, bár nekem ilyeneket még az exférjem sem mert mondani. Igazi tuskó pasi az biztos.

Nem akarok ítélkezni, de a helyedben inkább a körülményeket tekintve örülnék neki, hogy nem hordja a karikagyűrűt és nem akar elvenni. Ezek a dolgok a legrosszabbak lennének egy házassághoz. Ameddig ilyen a kapcsolatotok addig nem is lenne értelme megházasodni. Én a helyedben lennék, már rég nem érdekelne mit gondol vagy mit sem. Van az a pont amit már nem szabad elviselni. Nálam ezek azok.

2017. márc. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
83%

Beszélgessetek. Valami oka csak van, hogy így megváltozott.

Én arra gondolnék, hogy van valakije.

2017. márc. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Énis gondoltam rá.állitja nincs,és ha megkérdezwm mi a baja beszéljünk, akkor annyit mond semmi és ennyi a megbeszéljük.ugy érzem ,ennek a kapcsolatnak itt a vége lassan.De nem értem ha nem szeret miért nem lép...nem vagyok egy "megölöm magam ha elhagysz " csaj.23 éves vagyok nem öregasszony.

Az hogy igazat mondott mamámrol kivülállóként,igaz ,de a párkapcsolat lényege az lenne ha baj van az ember mellett vagyunk nem belerugunk egyet még.

Mondjuk az egész család balf..z

Anyja leszarja a gyereket.nem jar hozzá semmi.ha ott vagyunk a másik unokárol áradozik ,ezt vett neki azt vett neki.milyen cuki.gyerekem semmit nem kap...egy puszit sem nagyon.

2017. márc. 7. 11:18
 8/27 anonim ***** válasza:
93%

Sajnos a legtöbb ember nem olyan, hogy bevallja, hogy van valakije, még akkor sem, ha konkrétan rákérdezel.

Én is jártam már így. Ezerszer kértem, hogy beszéljük meg a dolgokat, mert nem jó így, vagy ha nem akarja már folytatni, akkor szakítsunk.

De hát a férfiak nagy része nem ilyen beszéljük meg a dolgokat típus.

Én szakítottam. Nem fogok könyörögni senkinek, hogy legyünk már normálisan együtt. Persze akkor már rögtön ő is meg akarta beszélni a dolgokat :)

2017. márc. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
91%

Előfordulhat, hogy van valakije.

Valószínű a gyerek miatt nem akar egyelőre lépni, illetve ki tudhatja ha még Ő maga sem, hogy mit fog tartogatni a jövő. Még nem lehet ezt tudni ez csak idővel derülne ki

Neked kell eldönteni, hogy akarsz-e ezen a helyzeten változtatni, megéri -e még ....

2017. márc. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Ez már nem rajtam múlik,hogy akarok e.szeretem de ez nem élet.a változáshoz is 2 ember kell.én hajlando lennék rá.de ha ö nem akkor nem igen van miről beszélni ugy érzem.De nemtudom elképzelni lenne valakije.olyan a munkája,hogy nők nemis dolgoznak ott.munka után hamar hazaér este is meg délután is.és bármikor meglátogathatjuk.ugyhogy nem tudom hogy tudná megoldani
2017. márc. 7. 11:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!