Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan előítéleteid,...

Vannak olyan előítéleteid, amiktől nem tudsz szabadulni, hiába győzködnek az ellenkezőjéről?

Figyelt kérdés

A párom szív, én mélységesen elítélem, mert egy csomó pénzét erre költi, és megváltozott: nemtörődöm lett, kevesebb dolog érdekli, figyelmetlen, szétszórt lett. Hiába kérem, hogy hagyja abba, megpróbál megnyugtatni, hogy ez nem káros, és nem változott meg. De én nem tudok megnyugodni, mert eleve van egyfajta előítéletem a szívással kapcsolatban.

De ilyen előítélet például az, amikor ellenszenvesnek találom az agyonpiercingezett, tetovált, rongyos ruhában járó embereket. És ezen még az sem tud változtatni, hogy van pár ismerősöm, aki így néz ki,de tök normális.

Nektek is van ilyen? Mik azok?

22L


2010. máj. 10. 11:24
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti: nem vagyok biztos benne, hogy nem mindennapi, mert tudja, hogy elítélem, és így valószínűleg nem avat be minden szívásába. De hogy hetente többször is szív, az egészen biztos. Ebben a formában akkor lehetséges, hogy már rászokott?
2010. máj. 10. 12:16
 12/14 anonim ***** válasza:
24%
nem lehet a fűre rászokni csak pszihésen,ha nagyon zavar tedd próbára
2010. máj. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
47%

Én már rég szakítottam volna a helyedben.

Amúgy sok előítéletem van. Pl a drogos, füves, piálós, bulizós embereket nem bírom. Pedig ismerek párat aki normális, sőt zseni de ezt akkor sem tudom elfogadni...

Vagy pl a kisgyerekes, terhes nők... Hiába talákomolyannal aki talpraedett, normális, meg vagyok győződve róla hogy ő is olyan gyerekfüggő, logikátlan, idegbeteg személy lett a terhesség miatt mint a többi...

2010. máj. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
igen
2010. máj. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!