Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vajdaságban élek. Vannak...

Vajdaságban élek. Vannak előítéleteid?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 22:18
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
24%
Csak ha cigány vagy.
2011. jan. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
60%
Ha az állampolgárság mellé szavazati jogot is adnak a kinti magyaroknak, akkor lesz.
2011. jan. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Miért vagy ilyen ellenéges?
2011. jan. 21. 22:26
 4/34 anonim ***** válasza:
88%
Ha a kérdésed a 2-nak - azaz nekem - szólt, akkor szívesen válaszolok. Nem fogadnám kitörő örömmel, hogy olyanok szóljanak bele az itthoni politikába, döntenek az itt élőkről, akik nem is itt élnek.
2011. jan. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
34%
nekem nincsenek előitéleteim és szerintem nagyon hasznos ha megkapjátok a szavazati jogot
2011. jan. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Nem akarok beleszólni az ottani politikába.Én csak azt nem értem,hogy ti magyarok(tisztelet annak a bizonyos kivételnek) miért kezelitek úgy a vajdaságiakat,mint a szemetet?

És mi a probléma a szerbekkel?

Jugoszlávia már vagy 20 éve fölbomlott.

2011. jan. 21. 22:37
 7/34 anonim ***** válasza:
31%
A masodiknak: Kb ertem, hogy mirol beszelsz. Nem is szolhatnank bele, mert tenyleg nem ott elunk, de en nem is szeretnek. Es sokan nem szeretnenek, talan az ilyenek miatt, mint te. Nem is ismered a kerdezot, de mar nem is szeretned. Es oszinten nagyon remelem, hogy soha nem kerul sor a visszacsatolasra!
2011. jan. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
66%
Azért azt ti is érzitek, hogy szavazati jogot adni elég merész dolog lenne. A mi képviselőinkről van szó, akik semmit nem tehetnek értetek. Mi szavazzuk meg őket, mert a mi vezetőink lesznek. Sarkított példa következik, de ez olyan, mintha én részt vennék mondjuk az orosz választásokon. Egyébként előitéletem senkivel szemben nincs, főleg nem a vajdasági magyarokkal, és ez nem változik majd a szavazójoggal sem.
2011. jan. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
87%

Én sehol nem találkoztam olyannal, hogy valaki lenézte volna a vajdasági magyarokat!

Még közvetve az inerneten se.

Úgyan olyan jó magyarok, mint a mostani határon belül élők.


A szavazati jog egy politikai kérdés már és sajna hatalmi érdekek állnak mögötte inkább. :(

Kár, nagy kár hogy a fidesz igazolta a szocik korábbi ellenkampányak probléma felvetését.

2011. jan. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
69%
Kulonben az 5 millio szavazatra az a maroknyi vajdasagi szavazat ki sem hatna.
2011. jan. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!