Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vajdaságban élek. Vannak...

Vajdaságban élek. Vannak előítéleteid?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 22:18
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
51%
53%, te egy kimondottan buta ember lehetsz! Isten ajandeka, hogy nem elek veled egy orszagban!
2011. jan. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
72%
23h57 Nem voltak mindig ellensegek, sot tobbszor is szovetsegesek voltak. Nem kell annyira vedeni a kornyezo orszagokat. A kis edes horvatokat meg szlovenokat. Jobban utaljak azok egymast, mint a szerbeket.
2011. jan. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
70%

ajd ma nemoj da se svađate.....


A háború több mint 10 éve véget ért, Magyarországgal való konfliktus is már egy fél évszázada nem volt, mellesleg meg nem kell általánosítani...mindenhol, és minden nemzetben vannak okos, és mindenhol vannak hülye emberek...


Én magyar és bosnyák szárm. vagyok és nem utálom "a szerbeket", mert nincs is olyan, hogy " a szerbek", "a japánok", "a svédek"....senki sem egyforma egy nemzeten belül sem.

2011. jan. 22. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
75%

A válasz írója 52%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:35


Hú de sötét elméd van neked. Képzeld el, hogy Délvidéki vagyok. Nem tudom ebben mi olyan hihetetlen? Provokálni meg Te jársz ide. A válaszodból egyértelműen kiderül...

2011. jan. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
57%
Hát azért ez a kérdés maga is egy óriási provokáció.
2011. jan. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Nem ismerlek, hogy mondhatnék rólad véleményt? Ha úgy gondolod, hogy ismeretlenül bárki tud normális véleményt alkotni, akkor te is olyan buta vagy, mint az előítéletesek.
2011. jan. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

Sajnálom ha a kérdésemmel megbántottam valakit(amit különben erősen kétlek)

Senkit nem akarok provokálni.

A szerbekkel nekem speciel nincsen semmi bajom.Nem sok vizet zavarnak,Zentán pedig irtó kevesen vannak.Az egy más dolog megint,hogy vannak számomra nagyon ellenszerves szerbek is.

2011. jan. 22. 13:18
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

"Én csak azt nem értem,hogy ti magyarok(tisztelet annak a bizonyos kivételnek) miért kezelitek úgy a vajdaságiakat,mint a szemetet?"

na ez egy előítélet!

2011. jan. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
24%

"53%, te egy kimondottan buta ember lehetsz! Isten ajandeka, hogy nem elek veled egy orszagban!"


ok csá

2011. jan. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
24%

"Hú de sötét elméd van neked. Képzeld el, hogy Délvidéki vagyok. Nem tudom ebben mi olyan hihetetlen? Provokálni meg Te jársz ide. A válaszodból egyértelműen kiderül..."


mehetsz szólt anyád

2011. jan. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!