Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi csináljak? A szomszédok...

Mi csináljak? A szomszédok már biztos nagyon utálnak.

Figyelt kérdés

2 hete költöztünk ebbe a házba. Szép nagy ház, nagy kerttel, és 1-2 öreg szomszéddal. Ezek az öreg szomszédok nem szeretik a gyerekeket szerintem...vagy lehet hogy csak minket nem. Na mind1 a lényeget mondom.

Szóval van 2 öcsém egy 8 éves és egy 11 éves. Ők ketten nagyon rosszak...bármit megcsinálnak. A múltkor felmentek a padlásra és zacskókba festéket raktak és dobolták át az öregekhez. Azok átjöttek és jól kiosztották anyumat. Egész nap hangoskodnak, kimennek bicajozni és kártyákat csipeszelnek a biciklivázra és ahogy a küllő hozzáér olyan mint valami traktor és ezt csinálják órákon keresztül. A szomszédok már teljesen ki vannak akadva, főleg amikor csak hárman vagyunk itthon és bekapcsolják este a zenét és majdnem szétesik a ház, a szomszédok jönnek át. De ez még semmi...van egy Bullmasztiff kutyánk és valahogy átszökik hozzájuk és üldözi a macskájukat ők meg nem mernek kimenni a házból. Ha elmegyek a házuk előtt akkor rám is csak néznek. Tuti utálnak minket :S :D. Az utca végén pont van egy kisbolt, oda sokan járnak és a múltkor mondta az egyik barátnőm h miket terjesztenek rólunk.

Apukám is tök gyerekes tud lenni néha. Őt vagy nem érdekli vagy ő i direkt olyan mint tesóim. Mondjuk az a szomszéd vénember is olyan...Anyumat meg annyira nem érdekli...úgy látszik csak engem érdekel :S. Elég fura családom van :D.

Mit csináljak? A szomszédok úgyis harciaskodnak velünk ezért a családom is. Beszálljak én is? Még a kutya is ellenem van. :O

15/L


2010. máj. 9. 16:24
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

A traktorbicaj elé hirtelen kitolódik egy vastalicska.

A temetési költségekre lehet bankkölcsönt felvenni.

2010. júl. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!