Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi csináljak? A szomszédok...

Mi csináljak? A szomszédok már biztos nagyon utálnak.

Figyelt kérdés

2 hete költöztünk ebbe a házba. Szép nagy ház, nagy kerttel, és 1-2 öreg szomszéddal. Ezek az öreg szomszédok nem szeretik a gyerekeket szerintem...vagy lehet hogy csak minket nem. Na mind1 a lényeget mondom.

Szóval van 2 öcsém egy 8 éves és egy 11 éves. Ők ketten nagyon rosszak...bármit megcsinálnak. A múltkor felmentek a padlásra és zacskókba festéket raktak és dobolták át az öregekhez. Azok átjöttek és jól kiosztották anyumat. Egész nap hangoskodnak, kimennek bicajozni és kártyákat csipeszelnek a biciklivázra és ahogy a küllő hozzáér olyan mint valami traktor és ezt csinálják órákon keresztül. A szomszédok már teljesen ki vannak akadva, főleg amikor csak hárman vagyunk itthon és bekapcsolják este a zenét és majdnem szétesik a ház, a szomszédok jönnek át. De ez még semmi...van egy Bullmasztiff kutyánk és valahogy átszökik hozzájuk és üldözi a macskájukat ők meg nem mernek kimenni a házból. Ha elmegyek a házuk előtt akkor rám is csak néznek. Tuti utálnak minket :S :D. Az utca végén pont van egy kisbolt, oda sokan járnak és a múltkor mondta az egyik barátnőm h miket terjesztenek rólunk.

Apukám is tök gyerekes tud lenni néha. Őt vagy nem érdekli vagy ő i direkt olyan mint tesóim. Mondjuk az a szomszéd vénember is olyan...Anyumat meg annyira nem érdekli...úgy látszik csak engem érdekel :S. Elég fura családom van :D.

Mit csináljak? A szomszédok úgyis harciaskodnak velünk ezért a családom is. Beszálljak én is? Még a kutya is ellenem van. :O

15/L


2010. máj. 9. 16:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Mi az, hogy "beszálljak én is"? Te neveld meg az öcséidet, a szomszédokra meg hagyd rájuk a szenilitásukat, ők már nem fognak változni.
2010. máj. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

csináljátok meg a kerítést, hogy a kutya ne szökhessen sehová, ez tényleg nagyon idegesítő lehet, főleg ha netán kárt tesz más háziállatában. De van erre szabály is, hogy kinek a kötelessége a kerítés megcsinálása.

A tesóid meg lököttek, anyádéknak kéne megnevelni őket, de ha nem sikerül, akkor próbálkozhatsz te is, de valószínűleg úgysem hallgatnak rád. A lényeg, hogy addig csökkentsétek a dolgokat, hogy másoknak (szomszédoknak)ne okozzatok kárt semmiben, különben okkal utálnak, sőt vissza is kaphatjátok.

2010. máj. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Jaj... Hála az égnek, hogy nem a közelünkben laktok...
2010. máj. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Kolompárnak hívnak-e?
2010. máj. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
25%

De jó :D nekem ez nagyon tetszik. Örülj neki, hogy nincs unalmas családod. Én egész nap itthon vagyok és nem csinálunk semmit és nem történik semmi. Ráadásul a szomszédaink is tök unalmasak, szinte nincsenek otthon soha. Én a helyedben örülnék :).


Bocsi az értelmetlen válaszért csak muszáj volt ide írnom :).

17/L

2010. máj. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
38%

ez nagyon aranyos történet:D

jó kis családod van. megy az élet::::)))))))

én a helyedben csak adnám magamat.

nem tudom az öcséid minden egyes nap ezt csinálják e, de egyszer kétszer egy ilyen azért szerintem belefér. gyerekek. elevenek. és úgy olvastam, volt kire ütniük:::)))))

nem unatkoztok legalább otthon. na meg persze, a szomszédok sem.

csinálni te úgysem tudsz semmit ellene, hiszen nem te neveled őket. ha a szüleid ezt engedik nap mint nap, akkor ez a helyzet. akkor nem túl jó, ha gyakori az ilyen vagy állandó.

te viszont nem kell, hogy más legyél, mint aki vagy. ha te nem vagy ilyen rosszalkodós típus, meg harcias, akkor te semmiképp ne tedd azt, csak maradj a háttérben akkor...:)

a kutyával meg barátkozz,:D, előbb utóbb csak odaáll melléd is:)

2010. máj. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
32%

Én szívesem laknék a közeletekbe. :D Meg szívesen megismernélek titeket. :P

Viszont az tény, hogy vannak olyanok (főleg idősebbb korosztályba), akik nem nagyon bírják a fent leírtakat, sőt, néha meg is bosszulják. Én ritkán láttam olyan idős embert, aki még mindig pörög, és nem idegeskedik mindenen. :P

A kerítést pedig tényleg meg kell csinálni, hogy a kutya ne szökjön át, a többi ellen pedig sztem nincs mit tenni. :)


15/F

2010. máj. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
76%

Zacskóba festéket dobálni hozzám?

Macskámat az új szomszéd kutyája kergetné?

Apád, anyád kezét-lábát letörném és feldugnám a s.ggükbe.

A szülő nevelje meg a kölkét, nehogy már nekem kelljen!

2010. máj. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért elég idegesítő lehet..én már 2 órája hallgatom, ahogy a fölöttem lévő lakésban (tömbház)bömböltetik a zenét..és csak az a tuc-tuc része hallatszik. Már komolyan fáj tőle a fejem, pedig csak 21 éves vagyok.


Egy idős azért erre sokkal érzékenyebb. Másra is tekintettel kell lenni, ha este üvölt a zene, simán kihívhatják rátok a rendőröket. Ismerek olyat akivel megcsinálták a szomszédok.


Olyat is ismerek mondjuk sajnos, akinek megmérgezték a kutyáját, mert olyat csinált mint a Tiétek. De azért Te is bedühödnél, ha a szomszéd kutyája átjönne Hozzád és megölné mondjuk a kedvenc cicádat.


A tesóid amúgy elég gonoszak azok alapján amit csinálnak, én simán visszadobálnám őket festékes zacsival. Még lehet meg is kapják egyszer.

Én sajnálom, hogy ilyen emberekkel laksz együtt, a szüleidnek is lehetne annyi eszük, hogy nevelik egy kicsit a fiaikat.

Így csak ki fognak utálni titeket ebből a faluból előbb-utóbb. Az ilyen szomszédokat senki sem szereti.

2010. máj. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
98%
Nem azért de a szomszédokat tiszteletben kéne tartani. Nem egy tanyán laktok 5 km-re a civilizációtól, hanem egy faluban. A kutyával valamit csinálni kéne, öcséid meg jó lenne, ha nem idegesítenék a szomszédokat. Azért a másikra is figyelni kéne.
2010. máj. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!