Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi csináljak? A szomszédok...

Mi csináljak? A szomszédok már biztos nagyon utálnak.

Figyelt kérdés

2 hete költöztünk ebbe a házba. Szép nagy ház, nagy kerttel, és 1-2 öreg szomszéddal. Ezek az öreg szomszédok nem szeretik a gyerekeket szerintem...vagy lehet hogy csak minket nem. Na mind1 a lényeget mondom.

Szóval van 2 öcsém egy 8 éves és egy 11 éves. Ők ketten nagyon rosszak...bármit megcsinálnak. A múltkor felmentek a padlásra és zacskókba festéket raktak és dobolták át az öregekhez. Azok átjöttek és jól kiosztották anyumat. Egész nap hangoskodnak, kimennek bicajozni és kártyákat csipeszelnek a biciklivázra és ahogy a küllő hozzáér olyan mint valami traktor és ezt csinálják órákon keresztül. A szomszédok már teljesen ki vannak akadva, főleg amikor csak hárman vagyunk itthon és bekapcsolják este a zenét és majdnem szétesik a ház, a szomszédok jönnek át. De ez még semmi...van egy Bullmasztiff kutyánk és valahogy átszökik hozzájuk és üldözi a macskájukat ők meg nem mernek kimenni a házból. Ha elmegyek a házuk előtt akkor rám is csak néznek. Tuti utálnak minket :S :D. Az utca végén pont van egy kisbolt, oda sokan járnak és a múltkor mondta az egyik barátnőm h miket terjesztenek rólunk.

Apukám is tök gyerekes tud lenni néha. Őt vagy nem érdekli vagy ő i direkt olyan mint tesóim. Mondjuk az a szomszéd vénember is olyan...Anyumat meg annyira nem érdekli...úgy látszik csak engem érdekel :S. Elég fura családom van :D.

Mit csináljak? A szomszédok úgyis harciaskodnak velünk ezért a családom is. Beszálljak én is? Még a kutya is ellenem van. :O

15/L


2010. máj. 9. 16:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
2%
Mikor hallod a traktorbicaj hangját, kapd elő a Loreal párizs sampont, nyomd a bugyidba, és kiabáld: Loreal, mert MEGÉRDEMLEM! :D
2010. máj. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
77%
Én nem vagyok a szomszédotok-HÁLA AZ ÉGNEK-de már az alapján is UTÁLLAK BENNETEKET,amiket leírtál.Idegesítő,neveletlen kis surmók vagytok.És persze,anyádról is megvan a véleményem.Mellesleg nekem is van 2 gyerekem,és kertes házban lakunk...És sztem csak provokálsz.
2010. máj. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
86%
Micsoda????? Én rátok küldenénm a rendőröket! Ti mentetek oda lakni a békés öregek közé, ezért nektek kellene alkalmazkodni. Nehogy már miattatok meneküljenek szerencsétlen békés öregek! Úgy lászik nemcsak az öcséiddel, hanem a szüleid mentalitásával is baj van.
2010. máj. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
23%
Hát tudjátok, ha az öregeknek nem lenne első dolga ugrani a gyerekek viselkedésére akkor a gyerekek nem tekintenék ezt szórakozásnak. Kiskoromban mi is csináltunk ilyesmit, nagyon rosszak voltunk, érdekes módon a normális szomszédokhoz sosem dobtunk rohadt almát és nem ragasztottuk be a csengőjüket. Szóval most lehet szidni a gyerekeket, de azok csak gyerekek, a felnőtteknek több esze kellene legyen.
2010. máj. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
83%

Mikor 12 órás műszak után hazamegyek, hogy végre aludjak és ilyet hallanék, kimennék egy bunkósbotot dugnék testvéreid küllői közé, hadd repüljenek.

Szintén ezzel a bunkósbottal jóanyádékat is rendre tanítanám, amiért szarnak a kölkeikre és mások nyugalmára.

aztán mikor te a legfáradtabb lennél, összeeresztenélek diszes családoddal, hadd szóljon.

Ha ez komoly kérdés, gondolkodj el sürgősen, de majd úgyis rájössz mikor te fogsz melózni járni és hozzátok hasonló neveletlen sudribunkók közé keveredtek majd.

2010. máj. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
5%

Miért kell lepontozni azért, mert azt írtam, hogy szívesen laknék a közelükbe, szívesen megismerném őket, és nem lenne ellenemre, ha ilyen szomszédaim lennének? -.-"

Azért, mert nem olyan a felfogásom ,mint nektek? Hát istenem, nem vagyunk egyformák. -.-"

Én sem pontozok le senkit azért, mert nincs egy véleményen velem, ti se tegyétek.


15/F

2010. máj. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
6%

Szerintem is jópofa család lehettek,én is laknék mellettetek:D

15/L

jah és szerintem aki most itt legjobban ellenségeskedik az is tudna mesélni hogy miket csinált gyerekkorába:D

2010. máj. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
4%
De gyerekkorába szerintem mindenki csinál ilyeneket :D Alig vártam, hogy besötétedjen és csengethessek a nyanyához :D Ennek az előzménye az volt, hogy ok nélkül kötekedtek velünk, hazudoztak a szüleinknek, hogy mi pár órája ott ütöttük az ablakukat és kiabáltunk nekik trágár dolgokat, holott ezzel kib*sztak magukkal, mert épp a szüleimmel voltunk abban a pár órában :):) Szóval lelepleződött a hazugságuk, onnantól kezdve csesztettük őket, meg is érdemelték :):)
2010. máj. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem soha nem jutott eszembe, hogy a szomszédokhoz bármit átdobáljak, vagy direkt üvöltessem a zenét, bántsam a háziállatukat, vagy bármi ilyesmi. Igaz, rám odafigyeltek a szüleim, elmagyarázták, hogy mit szabad és mit nem. Ha az én szomszédaim viselkednének így, már átsétáltunk volna a férjemmel, hogy apukát és anyukát tájékoztassuk a házirendről. Isteni szerencsétek, hogy békés idős emberek mellett laktok, mert másként bizony az öcséidnek reális esélye lenne, hogy valaki egy szép nap kioszt pár fülest nekik.

Am nem 15 évesek véleménye számít, kivéve, ha már napi 8 órában dolgoztok, gyereket neveltek, stb. Ennyi idősen csak hiszitek, hogy tudjátok miről szól az együttélés...

2010. máj. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

HAAAAARC!:D:D:D:D:D

Az öregeknek már mind1 úgy is előbb utobb kaputt:D de ti éljetek csak úgy ahogy akartok:DD(Y)

Én bírnám ha ilyen öcséim lennének.:D

Mondjuk az én hugom se kutya..:D

Na respect a népnek(:

2010. júl. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!