Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan hozzátartozód akit...

Van olyan hozzátartozód akit meggyilkoltak vagy eltűnt?

Figyelt kérdés
2017. febr. 26. 09:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Nincs
2017. febr. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%
Nekunk uknagyankat majdnem betuzelte, mert veszekedte, vagy reszeg volt, az uknagyi meg amig aludt a balta tompa vegevel szetverte, bortonbe is kerult miatta.
2017. febr. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%
Bocsi, az lemaradt, hogy a ferje volt az, aki be akarta tuzelni.
2017. febr. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

# 2-es, ezt leírnád emberi nyelven is?

Ráadásul mi az ördög az, hogy "betüzelni"? Életemben nem hallottam még ezt a kifejezést.

2017. febr. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Van. VAgyis volt :(
2017. febr. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem veszekedtek és a faszi be akarta tenni a kályhába a feleségét, erre a nő szétverte a baltával este amiért ment a börtönbe. (tolmács a 2. válaszolónak)
2017. febr. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg: Az üknagyapja részeg volt ês/vagy veszekedtek sokat az üknagyival. Üknagyi lefeküdt aludni, ekkor ükpapi szétverte a fejét, és el akarta égetni, de erre valamilyen oknàl fogva már nem került sor. Az ükpapit lecsukták.
2017. febr. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%

Nagybátyámat.

A gyilkosát elhagyta a neje, az az alkesz állat meg kitalálta, hogy biztosan nagybátyám miatt (mert két évvel a válás után randizni kezdtek).

Téeszben dolgoztak és bekente tömény permetszerrel nagybátyám védőfelszerelését belülről.

A vicc, hogy úgy bukott le, hogy rajtakapták, ahogy a következő udvarló kajáját mérgezi, aztán a csendőröknek bevallotta nagybátyám megölését is. Addig úgy tudták nagyszüleim, hogy a fiuk saját hibájából halt meg.

Végül a gyilkos felakasztotta magát.

2017. febr. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%

#2-es vagyok!


Ukpapi be akarta lokni a kalyhaba, vagy valami ilyesmi tortent, nem tudom szo szerint a sztorit. Es erre uknagymamam szetverte ukpapim fejet amig az aludt. Uknagyit meg lecsuktak. Bocsanat ha felreerthetoen irtam.

2017. febr. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
van, megölték.
2017. febr. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!