Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor gyereketekre családtagok...

Mikor gyereketekre családtagok vigyázznak fizettek érte?

Figyelt kérdés
Nekem az lett volna a természetes, hogy nem. De megkérdezték tőlem mennyi anyagi juttatásra gondoltam, hogy közeli családtag vigyázz a gyerekeimre. Mert ők naponta fürdenek, alkalmanként előfordulna, hogy ott is ennének.
2017. febr. 18. 22:29
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
60%
Eszembe nem jutna a szegényebb rokon kedvességét kihasználni. Márpedig szegény akármit mondasz is, ha a fürdővizen is ilyen módon spórol. Alap lenne, hogy gondoskodj róla, hogy a gyerek szükségleteinek kielégítése ne az ő terhük legyen.
2017. febr. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Ha szegény lenne, akkor nem 20.000Ft-ért venne ajándékot húsvétra a gyereknek. 😉 Nem kértük tőlük sosem.
2017. febr. 19. 15:29
 23/23 anonim ***** válasza:
52%

19-re:

Igen, ez így természetes normális nagyszülőknél.

2017-re sem vesztek ki az ilyenek. Ha jól értem, párod szülei ilyenek, a tieid nem. Az enyémek sem, és a feleségemé sem.

Kifogtál egy extra smucig nagyszülő házaspárt, aki azon rugózik, hogy az unokái fürdésére mennyi víz fogy el, és a vacsoráztatásuk (szelet kenyér, szalámi ...) mennyibe kerül. Nem minden nagyszülő ilyen!

Igazából jó kérdés, hogy párod mit szól ehhez. Ahogyan te (és itt sokan mások, pl. én is) fönnakadtunk ezen, igazából párod is fönnakadhatna ezen és akkor ő a saját szüleinek szólhatna ezért. Ha neki is így természetes, az régen rossz. De az is lehet, hogy ő már belefáradt, hogy a szülei hülyeségén vitatkozzon és tudja, hogy ők már ilyen fillérb...ók lesznek mindig, amíg élnek.

2017. febr. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!