Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Ti mit tennétek?

Mit tegyek? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Ki szeretnénk menni külföldre dolgozni a barátommal, mert úgy gondoljuk ott több pénzt tudnánk gyűjteni. A baj az, hogy az elinduláshoz kell 200 000 ft fejenként. Amiért előbb itthon dolgoznunk kéne. de a barátomat egyre jobban idegesiti otthon a családja viselkedése, ezért szeretne kölcsönkérni az egyik rokonától 500 ezret, hogy ek tudjunk indulni minél hamarabb. én viszont nem nagyon szeretném ha kölcsönkérne... ráadásul a szüleim a külföldi út ellen vannak, és ha megtudnák , hogy kölcsönkértünk nemtudom mit szólnának... mit tennétek ? segítsetek :((
2010. máj. 8. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2010. máj. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én 19, a barátom 23.
2010. máj. 8. 18:17
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ne kölcsönnel indítsátok a pénzgyűjtést.
2010. máj. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

Én hagynám,hogy kérjen.Ha tényleg jó melót találtok ott kint,akkor pár hónap alatt vissza tudjátok fizetni.

Ha egy kicsit bátrabb lennék,én már rég kimentem volna valahova dolgozni.Itthon elég kilátástalan az átlagember számára.

Szerintem vágjatok bele!

2010. máj. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nagykorúak vagytok, a szüleid nem szólhatnak bele, hogy mit teszel, de jobban jártok, ha inkább vártok még egy kicsit, és elkezdtek gyűjteni. Jobb az, mintha kölcsönből indítanátok.
2010. máj. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
nem vagytok egy picit fiatalok.itthon nem tudjátok előtermteni és úgy kimenni?nehogy azt hidd hogy ott simábban megy minden.unokatesóm volt kint és fél év volt mire kapott munkát egy discoban,pohárleszedő volt.
2010. máj. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
elő tudnánk teremteni, csak az a kérdés hogy mikorra. nekem úgy néz ki lenne munkám, jövőhéten mennék interjúra ( felszolgáló ) , de az nem fizet valami jól. a barátom pedig beadta egy helyre a jelentkezését, de fél év is lehet, mire szólnak onnan. a családja meg nagyon idegesíti, mert nagyon szemtelenek vele.
2010. máj. 8. 18:22
 8/8 A kérdező kommentje:
egyébként úgy néz ki, valami gyári munka lenne külföldön.
2010. máj. 8. 18:24

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!