Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit hinnétek a helyemben?...

Mit hinnétek a helyemben? Kétségbe estem.

Figyelt kérdés
Mosom a férjem munkás ruháját és a zsebében találtam egy papírdarabot,amira ez van irva:Cica:(telefonszám)női irással.
2010. máj. 8. 11:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
90%
mi lenne ha te hívnád fel a "Cicát"?valami ál indokkal
2010. máj. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem is kérdezz rá, de akármilyen hihető indokot is talál ki a férjed kérd meg, hogy hívja föl azonnal ott előtted "Cicát".

Szerintem az is jó ötlet lenne, ha te hívnád fel a csajt..

2010. máj. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
85%

egyáltalán biztos,hogy az ő ruhája? arra gondolok,(bár nem tudom,hogy működik az átöltözés),hogy esetleg az egyik társa ruhája nem lehetett? vagy otthon veszi le a ruháját?

egyébként simán lehet,hogy valakinek megtetszett,és ő meg becsempészte a zsebébe. de az a biztos,ha rákérdezel!mondd el,hogy nyugodtan vallja be az igazat,akkor is,ha megcsal,mert szeretnéd tudni,hogy mi a helyzet,és ígérd meg,hogy nem fogsz patáliát csapni. szerintem így elmondja azt is,ha tényleg ismeri azt a bizonyos cicát

2010. máj. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
85%
Majd jelentkezz hogy mit tudtál meg!
2010. máj. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Hzajött,megkérdeztem.Egy barátjának a feleségének ez a beceneve,náluk dolgoztak tegnap és még fognak is.Azt mondta igy is mutatkozott be a lány,őt még nem ismerte.És ezen ő is meglepődött.Mivel mennek hétfőn is,gyorsan felirta egy papirra a számot,amin eltudják érni,mert általában ő van otthon.
2010. máj. 8. 12:13
 16/21 anonim ***** válasza:
53%

Én felhívnám a csajt és közölném vele, hogy ezt a számot a férjem zsebében találtam "cica" felirattal..


Tudna valamit nyilatkozni az ügyről, vagy szétrúgom a seggét!


Az embernek meg odaraknék egy közös fényképet amiröl kivágnám magam és a helyére ragasztanám ezt a cetlit..

2010. máj. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
81%

Azért én a csajt csekkoltam volna le először, a pasitól meg elszedtem volna a mobilját hogy ne birjanak egyeztetni..


És ha már nem egyezik amit mondanak akkor szar van a palacsintában...

2010. máj. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
25%
utolsó pff.. xD
2010. máj. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
87%

"A kérdező kommentje:

Hzajött,megkérdeztem.Egy barátjának a feleségének ez a beceneve,náluk dolgoztak tegnap és még fognak is.Azt mondta igy is mutatkozott be a lány,őt még nem ismerte.És ezen ő is meglepődött.Mivel mennek hétfőn is,gyorsan felirta egy papirra a számot,amin eltudják érni,mert általában ő van otthon."


Szerintem ez hihető történet, főleg ha nem gondolkodott rajta, amikor mondta. Reméljük, hogy sokáig őszinték maradtok egymáshoz.

2010. máj. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,hogy bennem van a hiba,de nekem ez kicsit gyanús.Valahogy nem hihető számomra a sztori,bár lehet,hogy én túlzok.Nekem nem logikus az,hogy adott egy munkatárásnak a felesége,és annak a számát rögtön úgy írja le a férjed,ahogy az ura becézi,vagy mások szólítják,már rögtön,mikor még csak nem is ismeri,és nem ismerte a nőt előtte.Kapásból úgy írja le,hogy Cica.

Most vagy van egy nő,aki bukik rá,belerakta zsebébe,vagy a férjed is bukik rá,és ezért így írtan le a számot.legalábbis szerintem.

Én is amondó vagyok,hívd fel Cicát valamilyen ürüggyel.Mondjuk,mutatkozz be,mondd azt,hogy Te a férjed távol élő húga vagy,és mivel számot váltott,Te nem tudtad elérni őt.Ezt a számot adta meg az egyik ismerősöd,hogy majd a barátnője számán elérheted.Aztán meglátod,mit lép rá a csaj.Lehet,hogy hülyén hangzik,de én úgy gondolom,talán megpróbálhatnád.

2010. máj. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!