Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit hinnétek a helyemben?...

Mit hinnétek a helyemben? Kétségbe estem.

Figyelt kérdés
Mosom a férjem munkás ruháját és a zsebében találtam egy papírdarabot,amira ez van irva:Cica:(telefonszám)női irással.
2010. máj. 8. 11:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%
kérdezd őt
2010. máj. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
először megkérdezném őt,majd ha nem tul hihető,akkor ott előttem hivja fel,halljam...a köszönés hangneméből ugyis kiderül...
2010. máj. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
Hát szembesíteni kellene. Nem biztos, hogy meg akar csalni, vagy már megtette. Sok nőt becéznek "cicának" "cicusnak" ez olyan , mint a Vicus pl. Lehet hogy csak valami 60 éves kolléganő. De konkrétan rá kellene kérdezni.
2010. máj. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nincs kolléga nője,villanyszerő 3-an dolgoznak,férfiak.
2010. máj. 8. 11:24
 5/21 anonim ***** válasza:
85%
hivja fel azonnal előtted,de azonnal,nehogy odaszóljon előtte...remélem azért valami félreértés..
2010. máj. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
46%
Cicát akar hozni nektek ajándékba!
2010. máj. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%
kérdezd meg hogy ki az a Cica? aztán ha olyat mond amit nem hihető, akkor vidd a telefonját, hogy hívja fel itt és most. ennél jobb megoldás nincs.
2010. máj. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%

Ha a munkásruháját mostad, akkor nagy valószínűséggel az egyik munkája során kerülhetett a zsebébe a dolog. Innen kezdve szerintem kétesélyes a dolog. Gondolkodjunk logikusan. Ha volt nála telefon, valószínűleg inkább abba írta volna be saját maga és nyilván nem úgy, hogy "Cica". Ha nem volt, akkor az írásból esetleg kiderül, az ő írása-e. Az is lehet, hogy ha a "Cica" egy nő, akkor ő csúsztatta észrevétlenül a férjed zsebébe a telefonszámot, mert abban bízott, hogy ő fogja majd megtalálni.


Szóval, ha a férjed telefonnal jár a munkába, akkor szerintem nem ő a hunyó.


Persze ehhez tudni kellene, mennyire stabil a kapcsolatotok, illetve vannak, voltak-e más gyanús jelek is már korábban. Ha stabil a kapcsolatotok és őszinték vagytok egymáshoz, akkor simán rákérdezhetsz, hiszen nem kutattál a zsebében, a mosás előtt mindenki megnézi a zsebeket.


St/40+

2010. máj. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Én is arra gondolok,hogy a munkája során valaki átadta neki,kapcsolat kezdeményezés céljábol.A kapcsolatunk 15éve tart,jóban-rosszban.Ha hazaér megkérdezem.Köszi mindenkinek.
2010. máj. 8. 11:39
 10/21 anonim ***** válasza:
63%

Cicának csak talán még nem hívnak senkit, aki még csak a telszámát adta meg...:O

Vagy egy k@rva?

Kérdezz már rá, a férjednél először!

2010. máj. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!