Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon hiányzik nekem, de...

Nagyon hiányzik nekem, de miért nem akar velem találkozni?

Figyelt kérdés

2 hónapja még a legjobb barátom volt. 6 éves korunk óta ismerjük egymást. Írtam neki egy levelet, hogy miért nem akar velem találkozni. Ezt írta:

nálatok töltöttem el a fél életemet !! A haverokkal meg a családdal foglalkozok....Nincs időm , minden hétvégén el megyek és már meg változtam nem ugyan az a hülyéskedő,film forgató kis lány vagyok hogy el tűröm azt hogy te gépezel én meg nézem ^^" ... szal nem bírnám sokáig és ha ez lenne nem állnék jót magamért , mert az osztályban is van néhány ember akit nehéz túl élni és ennyi idegesség elég egy napra { vagy egy életre } Meg amúgy is legtöbbször estig tanulok és a haverokkal vagyok !! Tudom hogy nehezen hiszed el ... =/ De ez van /sprite/ :} Remélem meg érted mert nekem Hédi/kutyák/,Tánc,család,Sára (L) Vani (L) Lill Kitty stb.fontosabb ... =/ Na Bye


Nagyon el vagyok keseredve, nem tudom miért csinálja ezt velem, eddig semmi baj nem volt :'( 13/F ő 12/L


2010. máj. 7. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Ajjajjj, ennek olyan illata van, hogy a lány besokallt...

különben én is 13 éves vagyok, csak lányban. ha van kedved, beszélgethetünk. Amúgy ha valaki nem fogad el téged úgy, ahogy vagy, akkor full mindegy az egész. meg kell próbálnod a dolgokat.. vagy változtatsz, és ahogy ő írta, hogy nem gépezel annyit, hanem vele vagy, v pedig marad ez a felállás.

2010. máj. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha igaz barátod lenne nem irogatna ilyeneket neked.


"..nálatok töltöttem el a fél életemet !! A haverokkal meg a családdal foglalkozok....Nincs időm , minden hétvégén el megyek és már meg változtam.." <- na de ez nagy bunkóság volt a részéről.

Szerintem felejtős..:S

Vagy rájön, hogy te vagy/voltál az igaz barátja, vagy ezekszerint nem érdemli meg, hgy a barátja légy


14/l

2010. máj. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Változunk. Eddig lehetett a legjobb barátod, de most vége a gyerekkornak, te is nyiss új barátok felé!
2010. máj. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!