Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Soha többet nem fogok vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha többet nem fogok vele találkozni és hiányzik. Mit csináljak? (lent)

Figyelt kérdés

Most új suliba fogok menni, de az előző suliban volt egy fiú akivel majdnem összejöttem, de végülis miattam nem volt semmit sem.

Most meg úgy érzem, hogy szeretem és hiányzik.Mégha ő is érezne akkor sem hiszem, hogy jelentkezne, mert a suliban még én utasítottam vissza.

Most mit csináljak?

Nem tudok neki irni sem sehol, mert nincsne myvipje, és az e-mailját sem tudom.

Hivtam, de már nem az övé az a telefonszám.

Nem tudom, hogy hol lakik.

Meg ha én keresném akkor is lehet, hogy neki már nem is kellenék.

Ő is másik suliba megy, és én is.

Mit csináljak???


2010. aug. 28. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
A suliban érdeklődd meg a nevét és az önkormányzatban kérhetsz ilyen személyfelkutatást, vagy írd ki a neten valahol, hogy milyen volt az a fiú, akit keresel....sok sikert, ha van kitartásod, akkor meg fogod találni.
2010. aug. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Eljott a srac a szomszedban uj haz epitesehez segedmunkasnak, mivel az apja az epiteszek fonoke. Oszejottunk most nyaron, bar van baratom (de egy kihult kapcsolat). Smaroltunk delutanonkent mikor szunetelt, csomot beszlegettunk. Es bucsuzas nelkul hazament Szekelyfoldre, en Kolozsvaron lakom. Ugy volt hogy vasarolni mennek anyagot, de nem jottek vissza pedig eredetileg vissza akartak jonni. Hetfotol o mar nem jon, csak az idos munkasok, telefonszama megvan de nem ir vissza. Igerte, hogy hiv, de vegulis nem hivott fel. Nagyon hianyzik de soha tobbe nem fogok vele talalkozni.

Keresd ahogy csak birod, ne hagyd elmenni teljesen. Ha van ra lehetoseged akarmilyenfelekeppen !!! En is ezt fogom tenni, nem lehet hogy egy szia nelkul orokre elmenjen !

2010. aug. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Tőlem sem köszönt el.Mellettem ült a suliban, és bitonyitvány átadás után szónélkül kiment.Annyit nem mondott, hogy szia.


Tudom a nevét.Csak az elérhetöségeit nem.

2010. aug. 28. 22:17
 4/9 Futurare ***** válasza:
Segíthetek megtalálni. Küldj egy mail-t a fiú nevével és lakhelyével... Üdv!
2010. aug. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Többi osztálytársad kérdezd.
2010. aug. 29. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vagy menj be hozzá egyszer a suliba. Egy próbát megér. Várd a kapu előtt, akármi.
2010. aug. 29. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ha tudod hol lakik vagy hol az uj iskola menny oda elé és ülj le 1padra kitartoan vársz elöbb utob arra fog jönni!

ez 100%

2010. aug. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csináltál már valamit?
2010. szept. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
akkor remélem tanultál a dologból? amit ma megtehetsz,ne halaszd holnapra.
2010. szept. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!