Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, undorodom az...

Mit tegyek, undorodom az anyámtól? Bocs, de nincs jobb szavam rá.

Figyelt kérdés

Szóval már nagyon rég óta kezdődött, a legelső "undorom" az volt, hogy csámcsog (de az a fajta csámcsogás, amikor nem nyitja ki a száját, csak hallom, hogy rág). Most meg már odáig fajult az undorom, hogy ha már hallom, hogy kinyitja a hűtőt, akkor már szentségelek, tiszta ideg leszek, és vagy bemegyek a szobámba, vagy pedig fülest be a fülembe, és max hangerőn hallgatom a zenét.

Olyankor annyira ideges leszek, hogy kiabálok mindenkivel, stb.

Viszont megemlíteni nem merem neki, mert lelkiismeret furdalásom lenne. De már nem bírom. Ha valami családi összejövetel van, akkor sem ülök mellé, direkt ezért.

A másik az, hogy képes arra, hogy magában beszél. Ez is ugyanannyira szokott idegesíteni, meg ilyen apró dolgok. Szóval szinte a semmin is szörnyen felhúzom magam. Volt már olyan, hogy úgy aludtam el, hogy sírtam, és közben erősen befogtam a fülem.

Ja, és a másik, hogy szörnyű, hogy nem tudok vele semmit megbeszélni. Ha mondok is valamit, akkor is csak hümmög, de máskor meg mondogatja, hogy beszéljünk már meg mindent.

Nagyon félős vagyok, jobban, mint bármelyik másik ismerősöm, mégsem tesz ellene semmit. Mármint hogy nem törődik vele. Pedig sokszor sírva alszok el, annyira félek. Most halt meg apukám, és ezt sem bírtam, csak a barátaimmal megbeszélni, de ha neki mondtam, hogy félek, hogy apa vissza jön(még most is félek ettől, pedig már egy fél éve elment), akkor is csak mosolygott, vagy hümmögött, vagy bólogatott.

Nem bírom. És ez nem a tini kor miatt van.

Képes a semmiért leszidni, és ez már kezd nagyon bántani. Ezt most nem hülyeségből írtam, és nem is viccből.

Mi ez? Most akkor mit tegyek?

Előre is köszönöm!


Ja, 16/L


2010. máj. 7. 20:28
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
100%
Mentalisan serult vagy!!!!Tudat alatt anyukadat okolod edesapad halala miatt.Messze van meg az,hogy kijelenthesd feldolgoztad ezt a tragediat.Kerj segitseget!Nem szegyen es edesanyad is megerti majd.
2010. máj. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
53%

Látszik, hogy mégis akadnak mások is akik osztjáka


véleményem


pl


ma 21:36


Na ehhez mit szólsz "jelentgetős" ?


Kérdező!


Az a bajod, hogy hagyod hogy mérgezzen téged anyád személyisége!! Meg kell tanulnod szűrnia külvilágból érkez7ő jeleket, és nem mindent beengedni..

Ami zavar, azt szűrd ki és ne vegyél róla tudomást...

Próbálj mindíg az igazából fontos dolgoknak jelentőséget tulajdonítani!!


-gitáros-

2010. máj. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 A kérdező kommentje:

nem hiszem,hogy a tragédia miatt lenne, mert már előtte évekkel is voltak ilyen problémáim...


Ez is baj, hogy a jelentős dolgokat fontosnak tartom, viszont ami kevésbé jelentős/rossz dolog, azt viszont nem tudom elengedni magam mellett, és rágódom rajta...


köszönöm az eddigi válaszokat!

2010. máj. 7. 21:46
 34/48 anonim ***** válasza:
100%
ez tök érdekes, engem is ugyanennyire felhúz, ha apám gusztustalankodik evés közben és más egyéb módokon. pedig amúgy nem utálom, jóban vagyunk, nincs semmi gáz a családban, él mindkét szülőm. nem tudom miért irritál ez ennyire, de én is totál kiborulok tőle.
2010. máj. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
100%
Probalj ki valamit!Oleld at anyudat es mondd neki,hogy nagyon szereted.Figyeld magad kozben.Kivancsi lennek a reakcioidra.Szerintem nem undorodnal.
2010. máj. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
60%

Azért van ez mert hagyjátok hogy a média formálja az ítélőképességeteket, és abszolút arra nevel hogy

"mindent azonnal!!" Emiatt egy csepp türelmetek sincs nemhogy toleranciátok..


-gitáros-

2010. máj. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
47%

ezt ma 21:46-nek írtam..


-g-

2010. máj. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 A kérdező kommentje:
ha mondja, hogy hadd öleljen meg, akkor is csak odamegyek, és nem sok eset az, hogy én is visszaölelek... Szégyen, nem szégyen, nem szoktam gyakran ölelgetni, és nem szoktam neki mondani, hogy szeretem. És annyira nehéz lenne kimondani/megtenni.
2010. máj. 7. 21:55
 39/48 anonim ***** válasza:
81%
Nehez???Hiszen az anyukad!!Probald meg!!!
2010. máj. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Olyan fura lenne, hogy igazán ő sem közeledik hozzám, és én meg nem merek... Vagyis hogy annyira furcsa lenne.
2010. máj. 7. 22:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!