Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, undorodom az...

Mit tegyek, undorodom az anyámtól? Bocs, de nincs jobb szavam rá.

Figyelt kérdés

Szóval már nagyon rég óta kezdődött, a legelső "undorom" az volt, hogy csámcsog (de az a fajta csámcsogás, amikor nem nyitja ki a száját, csak hallom, hogy rág). Most meg már odáig fajult az undorom, hogy ha már hallom, hogy kinyitja a hűtőt, akkor már szentségelek, tiszta ideg leszek, és vagy bemegyek a szobámba, vagy pedig fülest be a fülembe, és max hangerőn hallgatom a zenét.

Olyankor annyira ideges leszek, hogy kiabálok mindenkivel, stb.

Viszont megemlíteni nem merem neki, mert lelkiismeret furdalásom lenne. De már nem bírom. Ha valami családi összejövetel van, akkor sem ülök mellé, direkt ezért.

A másik az, hogy képes arra, hogy magában beszél. Ez is ugyanannyira szokott idegesíteni, meg ilyen apró dolgok. Szóval szinte a semmin is szörnyen felhúzom magam. Volt már olyan, hogy úgy aludtam el, hogy sírtam, és közben erősen befogtam a fülem.

Ja, és a másik, hogy szörnyű, hogy nem tudok vele semmit megbeszélni. Ha mondok is valamit, akkor is csak hümmög, de máskor meg mondogatja, hogy beszéljünk már meg mindent.

Nagyon félős vagyok, jobban, mint bármelyik másik ismerősöm, mégsem tesz ellene semmit. Mármint hogy nem törődik vele. Pedig sokszor sírva alszok el, annyira félek. Most halt meg apukám, és ezt sem bírtam, csak a barátaimmal megbeszélni, de ha neki mondtam, hogy félek, hogy apa vissza jön(még most is félek ettől, pedig már egy fél éve elment), akkor is csak mosolygott, vagy hümmögött, vagy bólogatott.

Nem bírom. És ez nem a tini kor miatt van.

Képes a semmiért leszidni, és ez már kezd nagyon bántani. Ezt most nem hülyeségből írtam, és nem is viccből.

Mi ez? Most akkor mit tegyek?

Előre is köszönöm!


Ja, 16/L


2010. máj. 7. 20:28
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
91%
Ha jól sejtem, nem nagyon kedveled? Én ugyanezeket a tüneteket produkáltam, mikor rájöttem, mennyire utálom az anyámat. Pontosan a rágással kezdődött nálam is. Szóvá tettem, legorombítottak, és végül is, igazuk volt. Abszurdum az egész. Próbáld vakahogy elviselni, később jobb lesz.
2010. máj. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim válasza:
100%
Huu, én sem szeretem ezt a fajta csámcsogást, vagy inkább rágást, néha rá is szólok:D de remélem nem fajul el így... attol függetlenül imádom.
2010. máj. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!!

Hát remélem, hogy nem fog még jobban megromlani a kapcsolatunk, mert mégis csak az anyám....van mikor egész jól kijövünk, és elkezd enni, és aztán vége mindennek, én teljesen átváltok idegesbe...:S

2010. máj. 7. 20:46
 4/48 anonim ***** válasza:
86%
az én anyukám már nem él, pedig én nagyon szeretném, ha itt csámcsogna mellettem. Szerintem - hiába úgy gondolod, hogy nem - mégiscsak a lázadó korszakodat éled. Lehet, hogy le kellene vele ülnöd beszélgetni, ne azt várd, hogy ő kezdeményezzen. Közeledj hozzá, beszéld meg vele a titkaidat, hidd el, biztosan javulni fog a kapcsolatotok. 27/l
2010. máj. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
100%
szia! Tudod 53 éves vagyok, hasonlókat éreztem anyám iránt mint te.Végül is a mai napig nem tudom miért,de nem szerettem anyukám.Van egy öcsém, aki mindig is a kedvenc volt,és én háttérbe voltam szorítva. /szerintem/Mind a mai napig fáj ez nekem,de 8 éve hogy meghalt,és még most sem bocsájtottam meg neki,lelkemben. Ne járj így!! Próbáld még most rendezni a viszonyotokat!! Kívánom,sikerüljön!
2010. máj. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem az a baj, hogy túl sokat foglalkozol másokkal, és alig foglalkozol magaddal!!


Pl


Hány nyelven beszélsz már?

vagy hány hangszeren játszol?


A Suli megy egyáltalán?

és azon meg a zenehallgatáson túl még valami kitölti az unalmas napjaidat?


Egyáltalán mit vársz te az élettől?


Egyszerű vagy mint az ék...

2010. máj. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
56%
utolsó: te beteg vagy, kezeltesd magad XD
2010. máj. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
42%

Mégis miért?


Ha nem lenne ilyen egyszerű meg beszürkült agymosott, akkor tudna kezelni egy ilyen egyszerű helyzetet, de ha ezt még te sem ismered fel akkor kezet foghatsz a kérdezővel..

2010. máj. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
66%
Próbáld kezeltetni a neurózisodat.
2010. máj. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
50%

Szal hogy valakiben még ennyi tolerancia se legyen..

Erre nevel a tv, meg a divatlapok?

Idegbetegségre?

Mert ez kb az...


Szép új generáció..



Képzeld lesznek még sokkal bosszantóbb dolgok is az életedben amikkel meg kell majd birkóznod!


Mi lesz veled akkor?

2010. máj. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!