Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 10 évvel ezelőtt is ilyen...

10 évvel ezelőtt is ilyen nehéz volt párkapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés
Igazság szerint arra gondolok, hogy akkor is ennyi "feltételnek" kellett megfelelni, mint manapság.
2010. máj. 7. 13:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem most sokkal könnyebb ismerkedni. Az is igaz, hogy sokkal könnyebb melléfogni is. Több a lehetőség a mellébeszélésre a ködösítésre. De: ne követelj a másiktól többet, mint önmagadtól!. Ez lehet talán a mérce.
2010. máj. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nehezebb párt találni, de én más problémákat látok ezzel kapcsolatban. Én csak a velem egykorúakról (30éves) tudok nyilatkozni. 10-15 évvel ezelőtt az embernek, akik akkor középiskolások, fősulisok voltak, sokkal több lehetőség volt az ismerkedésre, mivel más volt a környezete. Egyrészt az iskola, ahol több száz fiatal tanult, így nagyobb volt a tere az embernek arra, hogy körbenézzen társkeresés céljából. Energikusabb volt, gondolok itt arra, hogy a fiatal bulizott heti egyszer- kétszer, ami szintén jó esélyt adott arra, hogy a magához való embert megtalálja. Nyitottabbak is voltunk mindenre. A mai harminc- harmincöt éves generációnak rendszerint kialakult barátiköre van, ahova új arcok csak nagyon ritkán jönnek. A munkahelyen sincsenek annyian, vagy aki lenne, az jó eséllyel házas és családja van. Nem tudom te hány éves vagy, de ha te is az én generációmhoz tartozol, szerintem ezek lehetnek a nehézségek okai. Persze az előttem szólókkal is egyetértek, de azért öszetettebb téma ez, hogy csak az "emberek mások, mint régen" -re lehessen fogni.
2010. máj. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Bocs de neked miért baj ez? Csak úgy ingyen kéne nulla munkával? Hát az úgy nem megy!
2010. máj. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok. Utolsó Nekem szólt a kérdés?
2010. máj. 7. 15:10
 15/16 anonim ***** válasza:
Igen. De egyet ne felejts: "A szeretet szabadságon alapul, nem szükségen és elvárásokon." (Osho)
2010. máj. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Igen neked szólt. Az emberi kapcsolatokkal mindig dolgozni kell. Olyan nincs hogy csak ülsz és veszed el a jót amit ad...
2010. máj. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!