Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 10 évvel ezelőtt is ilyen...

10 évvel ezelőtt is ilyen nehéz volt párkapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés
Igazság szerint arra gondolok, hogy akkor is ennyi "feltételnek" kellett megfelelni, mint manapság.
2010. máj. 7. 13:23
1 2
 1/16 anonim válasza:

én speciel mivel 10 évvel ezelőtt sokkal fiatalabb voltam így a 'feltétel' is kevesebb volt aminek meg kellett volna felelni.


most, 10 évvel később az biztos hogy nálam több feltételnek kell megfelelni.

:)

2010. máj. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

milyen feltételekre gondolsz?

mindenkinek a saját értékrendjéhez, személyiségéhez kell párt választani.van aki magasra teszi a mércét van aki nem annyira. ez mindig is így volt.

2010. máj. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert mindenkinek csak igényei vannak, de hogy mit nyújt cserébe az háttérbe szorul sokszor.
2010. máj. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%

Miért lett volna könnyebb? :o

Most lehet neten ismerkedni, 10 éve csak élőben lehetett. Most a kevésbé ügyeseknek is lehetőségük van párt találni, elég pár kattintás :D Szóval szerintem most könnyebb.

2010. máj. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:

13.50


nem ez volt a kérdés. a feltételekről van szó:)

2010. máj. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Olyan szempontból talán, hogy akkor nem volt ennyi "önmegvalósító, önző trendi" na és persze "felvilágosult" emberke.

Nagyon kevesen fogják fel, hogy: Ha szeretet ADSZ, akkor szeretet kapsz.

De legyen az ő bajuk.

2010. máj. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

10 éve nem volt Beken (- Viktória: és engem ki ken be? -Edző: majd Dévid Beken), aki diktálta a divatot a kisfiúknak.

De nem elhanyagolható szempont, hogy 10 éve vatta új volt a kocsim, ma már 10 éves :(

2010. máj. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
10 éve ugye 2000-et írtunk pont. Szerintem ilyen téren azóta nem sok változott. Ha mondjuk 30 évvel ezelőtti dolgokról beszélnénk, akkor talán igen. De még 20 éve, szóval a 90-es évek elején is már nagyjából a maihoz hasonló volt a helyzet, azóta is csak kis változások történtek. De mivel 20 éve még csak 3 éves voltam, erről nem tudok egészen magabiztosan nyilatkozni.
2010. máj. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Igen, régen is sok volt a link férfi, aki nem akart megnősülni és gyereket vállalni. Ezerszer hallottam, hogy először 2 évig kell járni, aztán 3-4 évig együtt élni, aztán át lehet gondolni, hogy miután jól megismertük egymást, hogy egyáltalán legyen-e házasság és gyerek.


Másrészt a rendszerváltás óta a pénz a minden. Sok esetben a férfiak is először megnézik az anyagi hátteret aztán eldöntik, hogy vonzó-e a nő vagy sem! Aztán jöhet csak a többi kérdés.


Én még olyan körből kerestem társat 12 évvel ezelőtt, akinek van diplomája.

Ma ez már kevés, a legtöbb fiatal sokszorosan szelektál!

A legtöbb fiatal megnézi (csak egy példa!), hogy kinek van diplomája, valamint lakása és esetleg autója is.

Akinek ezek vannak, általában nem nagyon akarnak lakás nélkülit választani.

Ehhez még hozzájön az is, hogy vannak olyan foglalkozású emberek, ahol hasonló foglalkozásút keresnek.

Pl. tanár tanárt stb. (persze ez sem szabály, és nem akarok megsérteni senkit, ez csak az én véleményem volt)

2010. máj. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
59%

"Másrészt a rendszerváltás óta a pénz a minden. Sok esetben a férfiak is először megnézik az anyagi hátteret aztán eldöntik, hogy vonzó-e a nő vagy sem! Aztán jöhet csak a többi kérdés.

"


Ezt ugye nem gondolod komolyan? Egy férfi nézi meg, hogy a nőnek milye van?

Mai világban a nőknek többnyire semmije nincs!!!! Ezért keres autóval, lakással ellátott férfit.

2010. máj. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!