Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Próbálkoznátok párkapcsolatot...

Próbálkoznátok párkapcsolatot kialakítani annak ellenére, hogy még idén külföldre mentek dolgozni egy időre? 22/F

Figyelt kérdés
Én inkább nem.
2010. máj. 7. 20:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem. A barátnőmmel megcsinálta ezt egy srác, szemét dög volt. Szegény csaj otthon várta, ő meg közben talált magának mást külföldön és ott is maradt. Te ne legyél ilyen :)
2010. máj. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Inkább akkor, amikor hazajöttem a külföldi munka után. Húzós úgy párkapcsolatot alakítani, h tudatában vagy annak, h itt kell hagynod a szerelmedet! Közben ki tudja, mik történhetnek, amiről nem tudsz, illetve később jössz rá!!

20/L

2010. máj. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Dehogy csinálok ilyet nem vagyok szemét tetű.:D Ja de ez meg, így nem férfias a fenébe is.:S Egyébként nincs is jelöltem, illetve MÁR nincs. Elutasítottak sajnos. :( De nem baj, sőt talán jobb is, hogy az a bizonyos valaki elutasított.:) Remélem kint összejövök egy csinos hispán lánnyal. :D:D
2010. máj. 7. 21:01
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem se vágj már most bele, lehet találsz valakit kint.

Amúgy hova mész? És mit fogsz csinálni?

2010. máj. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Azt nem mondom meg, hogy, de legyen elég annyi, hogy felszolgálok majd egy vendéglőben.:D
2010. máj. 7. 21:06
 6/13 A kérdező kommentje:
*hova megyek
2010. máj. 7. 21:07
 7/13 A kérdező kommentje:
" lehet találsz kint vkit" Jaja egy csinos hispán (latin amerikai) lánykát. De jó lenne. :D:D
2010. máj. 7. 21:08
 8/13 anonim ***** válasza:
Akkor azt áruld el mikor indulsz? :-)
2010. máj. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen te próbálkoztál csak nem jött össze, de a te szempontodból nem számít.
2010. máj. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Június első felében indulok.
2010. máj. 7. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!