Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Próbálkoznátok párkapcsolatot...

Próbálkoznátok párkapcsolatot kialakítani annak ellenére, hogy még idén külföldre mentek dolgozni egy időre? 22/F

Figyelt kérdés
Én inkább nem.
2010. máj. 7. 20:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az öcsém a feleségét annak idején két hónappal azelőtt ismerte meg, hogy Németországba ment dolgozni. Egymásbaszerettek, így vitte a lányt is magával. Azóta is együtt vannak, két éve házasok. A szerelem nem mindig akkor jön, amikor praktikusnak tűnik.
2010. máj. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Egyébként az érdeklődőknek: Hispánia = Spanyolország!
2010. máj. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel csak tönkre tennéd magadat is és a leányzót is, pláne ha nem is tudod hazajössz-e még valaha. Ha kapcsolat kialakításba kezdenél akkor rögtön közöld, hogy hamarosan külföldre mész így nem csalódhat akkorát senki.

Csak egy saját példa. Egy exem építőiparban dolgozik, szeretett volna kimenni Spanyolországba, de végül "nem mert". 3 hónapja együtt voltunk, amikor mondta hogy kapott egy ilyen lehetőséget és kb két és fél hónap múlva indulnia kell. A lehetőség valós, tehát ismertem azokat akik szervezték, láttam róla szerződést, mást is vittek. Mivel határozatlan időre ment volna, megállapodunk hogy én nem várok rá, majd pár héttel később el is hidegültünk ennek hatására annyira, hogy szakítottunk. Szerettem, és nehezen dolgoztam fel, hogy képes itt hagyni, és ezek a gondolatok teljesen elmartak mellőle. Csalódott voltam. Aztán az indulás időpontja után kb két héttel összefutottam vele és tátva maradt a szám. Itthon volt, "nem volt kedve" kimenni... azóta is én vagyok a hibás mindenért, mert ő még mindig szeret.... jjja! (3 éve volt kb) 20/L

2010. máj. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!