Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy új párkapcsol...

Hogyan lehet egy új párkapcsolatot kialakítani, pici gyerekkel?

Figyelt kérdés
Nekem van egy 2 éves fiam, már 1 éve külön élünk a férjemtől. Ugy érzem már itt az ideje egy új kapcsolatnak de félek, hogy nem tudnék majd mindkettőnek megfelelni. Nem is tudom elképzelni azt, hogy hogyan lehet ugyan ugy szeretni a kisfiamat és közben randizni és teljesen odafigyelni a páromra is. Azt gondolom aki a gyermeke apjával él, annak nem kell ettől tartania, mert az már egy kialakított, működő kapcsolat. Vagy nem jól gondolom? Leírnátok Ti hogyan csináltátok?
2010. jan. 29. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:
30%

:DDDDD

Kicsit félreértettem a kérdést:D

2010. jan. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fél éves volt a kislányom, mikor összejöttünk a párommal. A szüleim segítettek sokat, hiszen átjöttek, amikor randizni mentem, vigyáztak a kicsimre mikor már aludt. Aztán kb. 2 hét-1 hónap után bemutattam a párom a családomnak és természetesen jelképesen a kislányomnak is, aki egy teli arcos vigyort küldött a párom felé, elsőre. :) Mennyei érzés volt.

Ha már nagyobb lett volna, mint a te kisfiad, akkor nyugodtan lehet közös programokat szervezni. Kirándulás, szánkózás, hógolyózás, hóemberépítés, játszótér.

Természetesen nem kell választanod a párod és a gyermeked között, hogy kit szeress jobban. Idővel rájössz, hogy attól még, hogy nem vagy közvetlenül a kicsi mellett, attól még ugyanúgy tudod szeretni. Nem kell sok idő, ha komoly a kapcsolat, hamar belerázódsz az anya és a partner szerepébe is. Mi sokszor mentünk ide-oda hármasban, így a kapcsolat is erősödik. Én szintén ezt tanácsolnám: vonjátok be a kisfiadat is. (Közös programok vagy egy otthoni vacsi, pl.)

2010. jan. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem amíg ezen aggódsz, addig ne kezdj új kapcsolatba.

Én elég jól külön tudom választani az életem színtereit. Ha a gyerekemmel vagyok, akkor 100%-ban anya vagyok (ha létezik ilyen), de ha éppen bölcsiben van, akkor csak egy kicsi részem anya (az a részem, amelyik felelősségre int, hogy ne csináljak meggondolatlanságot, meg amelyik előre gondolkodik), amúgy meg egy fiatal, vidám nő vagyok. Mondjuk gyerekkel együtt is az vagyok, de gondolom érted a különbséget. Ha randim van, akkor randim van, és arra figyelek.

2010. jan. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!