Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet így párkapcsolatot...

Hogy lehet így párkapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés
Sose voltam a fiúk kedvence, nem tetszettem nekik sose, ezért igazából nagyon sokáig nem is foglalkoztattak (vagyis, csak elméleti síkon). Aztán 17 évesen lett egy 'barátom', aki annyira jót akart nekem, hogy mindent rám hagyott, hogy én döntsek, én csináljak, hogy nekem legyen jó, nekem meg fogalmam sem volt, hogy mit is kellene ilyen helyzetben tennem, szóval, amint elkezdődött, vége is lett. Most itt vagyok 19 évesen, sose volt még kapcsolatom, pedig vágynék rá, de egyszerűen nem tudom, hogyan kell rendezni az ilyen szívügyeket, nekem kimaradt a 13-14éveseknél szokásos járás, mikor beletanul az ember egy kapcsolat alapjaiba. Próbálok flörtölgetni, vonzó lenni, akad néha pozitív visszajelzés rá, de ennyi, itt mindig megreked a dolog. Mit kellene csinálnom, na meg hogyan? Valami tipp, ötlet? Vagy sose lesz olyan, akinek én kellenék? 19/L
2011. máj. 18. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Hol laksz?

csak mert én segítenék rajtad

2011. máj. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én se pasizgattam 12-13 évesen :D Add magadat, beszélgess, legyél közvetlen, és ha kell, add a srác tudtára, hogy igenis tetszik...Testbeszéd... Ne félj megérinteni őt, pl a karját, mikor beszélgettek... Nézz a szemébe, persze ne gúvadjon ki a sajátod:D Ilyen apróságok.
2011. máj. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Pont ez az, ilyen kis apróságok...nekem ez nem megy természetesen:S az is baj, hogy fiú barátaim se nagyon voltak/vannak, meg kisebbként sokat is csúfoltak, és hát... nem tudom, mondhatni kicsit félek tőlük:P
2011. máj. 18. 19:25
 4/9 anonim ***** válasza:
Én vagyok a második, és majdnem egyidős Veled.. :) Hát igen, akinek nem megy természetesen, nehezebb gondja van... Régen nekem se ment, ma már természetes kb! Csak próbálgasd. Engedd el magad tényleg, amennyire csak tudod.
2011. máj. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nehogy azt hidd, hogy idősebb korban könnyebben megy :) Nem tudom, milyen "környezetben" ismerkedsz, ha esetleg a helyszín egy szórakozóhely, próbáld meg egy-két feles után hátha bátrabban fogsz tudni közeledni. Persze nem kell túlzásba esni, a részeg lányokat senki sem szereti (max. csak egy menetre). Ha már meg van a kiszemelt áldozat, próbáld a beszélgetést a párkapcsolatok irányába terelni. Kérdezd meg szokott-e pl. meccsre járni, ha igen, esetleg mehetnétek együtt. Ha tetszel neki, fel fog ajánlani egy randit. Ha nem, úgyis észreveszed :) Akkor szépen jegeled a dolgot, nem kell kétségbe esni, légy büszke, ha neki nem kellesz, majd jön másik :) Minden zsáknak meg van a foltja :)
2011. máj. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

OFF:Utolsó, én vagyok a második, és az utána lévő... Én se azért írtam, mert ez törvényszerű.. De nálam így volt... Kicsiként senkivel se mertem beszélgetni, még a kortársaimmal se (óvoda első két éve), utána meg szép lassan olyan közvetlen lettem, mint most, már semmi sem szabhat akadályt:D Akárkihez oda merek menni.


ON: Én csak azt mondom, hogy érdemes elengedni magad, és kipróbálni hogyan tudsz meghódítani fiúkat, mert amelyiknek nem jön be, alapból felejtős, nem igaz?:) Aki meg jól reagál erre, eleve esélyes lehet.

2011. máj. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Majd jön magától. És ezt nem csak úgy mondom. Egyszer csak úgy fogod érezni, hogy egy fiúval egyre közelebb kerültök egymáshoz úgy, hogy az elején még nem is fiúként tekintettél rá... Ez, hogy nincs tapasztalatod nagy botorság. Nem is kell ehhez, ez benne van az ember "vérében"... Amúgy pedig, egy nőnek gyakorta elég csak várnia. Majd kialakul minden magától. A lényeg, hogy legyél nyitott!!!!
2011. máj. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én nyitott vagyok, ezzel nincs gond:) de szerintem ha csak várok, sose lesz barátom... pont múltkor volt szó baráti társaságban ilyesmiről, ahol a srácok kifejtették, hogy miután 'jeleznek' a lánynak, hogy tetszik nekik, onnantól ők 'nem hajlandók' semmit se csinálni, onnantól a lányon múlik:P szóval... nem tudom:S kicsit kilátástalannak tűnik.
2011. máj. 19. 11:45
 9/9 anonim válasza:
Ha valamelyiknek felkelted a figyelmét, és valóban szeretne tőled valamit, az úgysem fogja annyiban hagyni a dolgot. Viszont ha társaságban vagytok, nem érdemes közeledned nyíltan senki felé, mert haveri társaságban másképp viselkednek a fiúk. Próbálj egyedül maradni vele, ha már beszélgettek valamiről (időjárás :D ) akkor lehet, hogy egy mosoly vagy egy érintés elég a továbbiakhoz. Az, hogy ők az első jelzés után lefékeznek, lehet a félelem jele a visszautasítástól - na persze ezt sosem vallanák be... ilyenkor légy egy kicsit bátor, bízz magadban, és dobd fel a labdát. Hátha lecsapja :)
2011. máj. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!