Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Magányos vagyok, mit tegyek?

Magányos vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy magányos típusú ember, de már két éve érzem. Mindenkivel jól kijövök, de senkihez sem állok közel. Apu és anyu kedvesek, szeretnek, jól bánnak velem. A nagypapám meghalt, azóta eltávolodtam mindenkitől. Az állítólagos barátaimat nem szeretem, néha nem is akarok beszélni velük. Egyetlen igaz barátnőm van, akivel születésünk óta ismerjük egymást, de szinte soha nem beszélünk. (Amikor családilag összejövünk, akkoris az idegesítő idióta elkényeztetett kishúga lóg rajtam, mert azt hiszi szeretem. Valszeg azért mert nem merem pofonvágni, mert a szülei a széltől is óvják. XD )

Normális az, hogy néha azt kívánom hogy tűnjön fel a (nem létező) rég elveszett bátyám, és csak legyen velem? Önző vagyok, mert azt mondom hogy a féltesóim, akikkel nagyon szerettük/ szeretjük egymást le se sz@rnak? (Külföldön él mindkettő.)


2017. jan. 29. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Te csak szimplán hülye vagy. Nem értem, hogy miért baj az, ha téged úgymond lesza*nak, ha te is ugyanezt csinálod másokkal? Az egyetlen igaz barátnőddel szinte soha nem beszélsz? Hmm..Én azokkal nem beszélek szinte semmit, akiket próbálok kerülni. Fantasztikus vagy, mit ne mondjak...
2017. jan. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
43%
Lehet hogy egy párra van szükséged. Szeretetre van szükséged szerintem. Es más fél szeretetet ad egy szülő,rokon,barát mint egy pár. Egy valaki aki te vagy. A másik feled. Szerintem ettől vagy szomorú. Hiányzik valami, de nem tudod mi. Ezzel enis igy voltam.
2017. jan. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Orvoshoz fordulj, ez nem normális.
2017. jan. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tanácsokat kértem, nem hülyézést. De azért köszi.
2017. jan. 29. 15:16
 5/6 A kérdező kommentje:
Főleg a kettesnek köszi. :)
2017. jan. 29. 15:17
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyes, szerintem félreértetted, és én sem pontosan fogalmaztam. A soha alatt elég ritkánt értek.
2017. jan. 29. 15:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!