Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Mit tegyek, hogy ne legyek magányos? Többi lent.

Figyelt kérdés
Mit tegyek hogy ne legyek ennyire egyedül? 15 éves lány vagyok, bulizni járni nem igazán szeretek meg úgy gondolom, hogy ennyi idősen nem igazán kellene. Azonban nagyon egyedül érzem magam..Barátom van pár, de ők sem igazán tudnak mit csinálni velem, élik az életüket, boldogak a családhukkal vannak. Ezt én nem tudom megtenni mert édesanyám sajnos 8 éve elhznyt, mostohaanyámmal nem jövünk ki jól és apuval sem túl jó a viszonyunk. Eddig beszélgettem egy sráccal de ő vele megszüntek a dolgok és most így mégrosszabb. Nem tudom...mit lehetne csinalni hogy ne abbol alljanak a napjaim hogy alszok? Film nézés illetve az olvasás sajnos mostanában nem igazán foglal le... Köszönöm a válaszokat előre is.

2016. aug. 28. 21:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Nyár vége van. Mindjárt itt az iskola, és nem fogsz unatkozni.
2016. aug. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
76%
Ha gondolod írhatsz üzenetet,beszélgethetünk:) 14/L
2016. aug. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
31%

Nincsen néhány fiú akit régebb óta ismersz?

Ha van próbálkozz közülük egy neked szimpatikussal.

2016. aug. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Iratkozz be valami tanfolyamra, vagy nézz körül a helyi egyházi körökben, milyen programjaik vannak, hátha megtetszik valamelyik (ezek többnyire ingyenesek), vagy a művelődési központban, vagy kezdj el sportolni valamit. Minél több közösség tagja vagy, annál kisebb az esély, hogy magányos legyél.
2016. aug. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Ha akarod írhatsz, én is valami ilyesmi helyzetben vagyok. 15/l
2016. aug. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
hol laksz?
2016. aug. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%

Bird ki amig nagykoru leszel, tégy meg mindent h boldog legyél , érezd jól magad. Anyukad azert szült h boldog eleted legyen es ha nez fentröl most , aggodik érted.

Édesanyád kedvéért , rázd meg magad

2016. aug. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
28%
Ha szeretnel, irhatsz 15/F
2016. aug. 29. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%
Tarts macskát.
2016. aug. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
34%
Ha otthonülős vagy akkor keress valami jó sorozatot ami tudod h tetszene neked, vagy esetleg valami multiplayer játékot. Ha inkább kimozdulnál, akkor ismerkedj, hátha lesz valaki olyan akivel elsétálgathatnál ide-oda, néha beülnétek moziba, vagy csak úgy kimozdulni és beszélgetni.
2016. aug. 29. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!