Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért teljesen mások mint a...

Miért teljesen mások mint a barátnőm?

Figyelt kérdés
Barátnőm nagyon okos,szelíd és visszafogott lány. Viszont a családja merőben mások, sokat ordibálnak egymással, barátnőmmel is. Káromkodnak, vagy barátnőm külsejére megjegyzést tesz az anyukája. Én ilyenkor megvédeném, de barátnőm azt mondja hagyjam, de hát ha ezt nem tesz jót az önbizalmának, mivel látom hogy rosszul esik neki. Pedig közben szép lány nagyon. Kicsit szerteágazó lett,amit írtam, tömören annyi hogy miért van ez így hogy teljesen másmilyen viselkedésűek, ha párom is onnan van? 18/F 16/L
2017. jan. 23. 11:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
85%
Én is már gyerekkoromban elhatároztam, hogy teljesen máshogy szeretnék élni, mint a szüleim. Sikerült is :)
2017. jan. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindent leírtak már és jól.
2017. jan. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
88%
Engem nem érdekelne, mit mond a barátnőm, én bizony megvédeném őt mindenáron! Főleg aki írta, hogy megverték a barátnőjét - szégyellje magát, milyen férfi az ilyen? én kezét-lábát törném annak, aki egy ujjal is hozzányúl ahhoz, akit szeretek!
2017. jan. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Vannak e játékban az erősek, meg vannak a gyengék. A barátnőd vélhetően azért igyekszik a konfliktust kerülni, mert az idők folyamán ezzel a módszerrel hagyják előbb békén.


Arra figyelni kell, hogy sok igaz van a mondásban: nézd meg az any(j)át, vedd el a lányát, mert később a szülőktől látott viselkedésminták előtérbe kerül(het)nek.

Amennyit lehet, ellenkező (pozitív) élmények hatásának kell kitenni.

2017. jan. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!