Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kit válasszak? Két fiú van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak? Két fiú van, mindkettővel érzem a szikrát, de teljesen mások és nem tudom mit kellene tennem.19L

Figyelt kérdés

Két különböző baráti társaságból van két fiú barátom akikkel komolyabbat is el tudnék képzenli. Legyen egyik A, akivel régóta ismerjük egymást és kb legjobb barátomként tekintek rá. Megbízok benne és meg tudok nyílni előtte. Viszont van egy gyerekes oldala is amit nehezen tudnék tolerálni. Külsőre annyira nem vagyok oda érte, de tényleg annyira jó vele beszélni, és tudom hogy őszinte lehetek vele, bármikor hívhatom ha valami baj van. Fontosak vagyunk egymásnak és tényleg bármit megteszünk a másik boldogságáért. Viszont a mindennapi témákról képtelenek vagyunk beszélgetni. Nincs semmi közös érdeklődési körünk.


A másik fiúval(az egyszerűség kedvéért legyen B) pont az elentettje a helyzet. Vele napi szinten tudok beszélgetni, és jól elnevetünk. Nemrég lettünk jóban. De szinte minden nap írunk egymásnak vagy beszélünk. Ő a külsejével is megfogott. És olyan könnyen és egyszerűen megy vele a beszélgetés és a közös viccek is megvannak. De komoly témákról nem beszélek vele, nem merek megnyílni előtte úgy őszintén.


A kérdés tehát az hogy mindkettejüktől érzek egy bizonyos vonzódást, de nem szeretnék szórakozni velük, de nem tudom melyikükkel kellene megpróbálnom. "B"-nél érzem azt jobban hogy szerelmes vagyok és rózsaszín köd és pillagók a gyomromban, "A"-nál viszont tudom hogy hosszútávú lehetne a dolog de nem érzem hogy szerelmes lennél csak kedvelem.


Szerintetek mit kellene tennem?


2016. dec. 27. 12:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A-t ne válaszd. Barátként kijönni és párként meglenni két különböző dolog. Őt már régóta ismered, és mégse alakult ki a szikra, akkor ezután se fog.
2016. dec. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hogy lehetnél szerelmes olyanba, akinek nem tudsz megnyílni? Ez csak képzelgés. Csak olyanba lehetsz igazán szerelmes, akit ismersz és aki szintén ismer téged, ehhez pedig maximális bizalom kell ld. megnyílás. Szerintem a bőség zavarában szenvedsz, kicsit lépj hátrébb és vizsgáld meg onnan ezt a helyzetet. Csak emlékeztetlek rá, nem kell mindig valaki az ember mellé.
2016. dec. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
B
2016. dec. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A szívedre hallgass, de vedd figyelembe azt is, hogy melyikükkwl tudnád jobban elképzelni a szexet, mert ez is nagyon fontos tényező.


A leírásod alapján én inkább B-t mondanám, mert jobban bejön neked mint férfi. "A" viszont egy igen értékes barát. Ha ő nem veszi zokon hogy összejössz mással, akkor nyert ügyed van. Viszont ha többet érez, akkor az patt helyzet...

Amúgy meg a külső nem minden, az számít amit érzel, amire legbelül vágysz...

2016. dec. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egyértelmű B, vele még fogsz tudni komoly témáról is beszélni, ha értek, és nő a bizalom. Az A-t csak kihasználod, érzelmi pöcegödörként, mert am. testileg nem vonzódsz hozzá.
2016. dec. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy harmadikat. Kettő is bejön, akkor egyik sem az igazi.
2016. dec. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
B!!!!!!
2016. dec. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ne válassz, hanem várj még egy kicsit, mivel bizonytalan vagy. Sőt, amíg a fiúk nem próbálkoznak, addig te miért? ;)


Egyébként azt gondolom, hogy A inkább csak egy barát, míg B-ről több pozitív dolgot írtál, így ő ha nem is sokkal, de párként jobban bejönne neked.

2016. dec. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Korotok?
2016. dec. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

próbálkozik mindkettő, szóval mindkettejük részéről érzem azt hogy nyitottak felém.


Én 19 vagyok.

A:nemsokára 19

B: 20

2016. dec. 28. 23:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!