Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kit válasszak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kit válasszak?

Figyelt kérdés

Van egy srac, akivel nagyon egyezik az érdeklődési körünk, ugyanúgy szeret őrültségeket csinálni. Nagyon jó fej, jó vele minden pillanat. Egy évvel fiatalabb mint én, és elég bátortalan, tapasztalatlan. De csak igy kapcsolati kérdésben. (ez hamar elmúlik :D) Okos is, Elvileg egy egyetemre megyünk majd. Szerintem a kémia is működne köztünk, ha kicsit határozottabb lenne. Plusz nagyon odafigyelő, stb... :)

A másik srácot kicsit megbízhatatlanabbnak tartom, de váltig állítja hogy csak komoly kapcsolatra nyitott most. Idősebb, tapasztaltabb, sokkal érettebb. Szóval tartok tőle hogy az első sráccal inkább csak havernak valók vagyunk, és valaki "felnőttebbet" kellene keresnem. Alapbol kicsit gyerekes vagyok még, mellette ez abszolút kijön. Szóval ez a második srác is értelmes, nagyon jól el lehet vele beszélgetni, be is jön. Csak nem tudom, valamiért nagyon ossze akad szedni, eléggé nyomul :D az biztos, hogy sokkal határozottabb, ami vonzó egy srácnál. De lehet nem lenne jó döntés :D őt csak pár hónapja ismerem.

A harmadik srác egyik legjobb haverom. Baromira szeretem, volt hogy egy kicsit többet is éreztem iránta, amit mint Kiderült ő viazonozna. De azóta eltelt egy csomó idő, mások kerültek a képbe ha értitek.

Kicsit érzékenyebb srác, vele semmiképp nem akarok szórakozni. Egy komoly kapcsolata volt eddig. Amúgy mindent elmond nekem, én is neki, tényleg bármiről tudunk beszélni és irtó jól kijöttünk mindig is. És egyszer barátságnál több is volt köztünk, kb 2 hónapja részegen lefeküdtünk. Utána meg nem győzött bocsánatot kérni.. :D Nem tudom hogy érezzek iránta, nagyon tetszik, legjobb beszélgetőtárs, de akkor is legjobb barátom félek elrontani. Amikor még csak haverok, inkább ismerősök voltunk nagyon fel akart szedni, de lebeszéltem róla, mondván nem passzolunk, én akkor masba voltam beleesve stb... De lehet működne, nem?

Kicsit összezavarodtam. Mi alapján érdemes dönteni?


2016. aug. 3. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyiket is választod a vendégem egy sörre, ha kibír veled 1 hetet kettesben.
2016. aug. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Drága, azt válaszd, akit szeretsz, aki a legjobban érdekel, akivel együtt szeretnél lenni! A szerelem (jó esetben) nem pontozási rendszeren alapul, jó, hogy táblázatot nem készítettél róluk pro és kontra érvekkel... Ne vállalj olyan kapcsolatot, amiben nem vagy 100%-ig biztos! És ne haragudj, lehet, hogy bunkónak fogok hangzani, de szerintem te egyiküket sem szereted, csak pusztán 'praktikusság' alapján választani szeretnél az elérhető srácok közül egyet...
2016. aug. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem vagyok annyira kibírhatatlan :D


Egyébként nem haramszoim, igazad van. Nem vagyok szerelmes. De egyszer voltam életemben az nagyon nem jött össze, annyit életemben nem szenvedtem. Mint embert, barátot, mindegyiküket szeretem viszont.

2016. aug. 3. 17:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Na látod, akkor meg minek köztük választani? Ha mindegyiküket bírod, mint barátot, maradjatok barátok! Hidd el, nem jó csak azért kapcsolatban lenni, hogy legyen valakid :) Várd ki az igazit! ;)
2016. aug. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már nagyon vágyom valakire. Jobb biztosra menni mint még egy zsákutca. :)
2016. aug. 3. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!