Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért teljesen mások mint a...

Miért teljesen mások mint a barátnőm?

Figyelt kérdés
Barátnőm nagyon okos,szelíd és visszafogott lány. Viszont a családja merőben mások, sokat ordibálnak egymással, barátnőmmel is. Káromkodnak, vagy barátnőm külsejére megjegyzést tesz az anyukája. Én ilyenkor megvédeném, de barátnőm azt mondja hagyjam, de hát ha ezt nem tesz jót az önbizalmának, mivel látom hogy rosszul esik neki. Pedig közben szép lány nagyon. Kicsit szerteágazó lett,amit írtam, tömören annyi hogy miért van ez így hogy teljesen másmilyen viselkedésűek, ha párom is onnan van? 18/F 16/L
2017. jan. 23. 11:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Mert az eroszakos csaladtagok teljesen lenyomtak a csajodat. Nem szelid es visszafogott, hanem onbizalomhianyos es felos. Igy szokott ez lenni.
2017. jan. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Mert a párod valószínűleg úgy értékelte, hogy az nem jó, ahogy a családja viselkedik, és elhatározta, hogy ő nem akar olyan lenni, és ez sikerült is neki.
2017. jan. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
86%
Üdv a klubban, súlyos genetikai mutáció eredménye ez sajnos. (tapasztalat) Én páromat úgy pofozta meg az apja, hogy néztük a tv-t összekarolva egymást a kanapén. De nekem se hagyta, hogy megvédjem, pedig gondolhatod mi zajlott le bennem...
2017. jan. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
68%
És többek között valószínűleg te vagy rá jó hatással, úgy értem mikor veled van, akkor tudatosul benne, hogy a normális nálad kezdődik(nem tudom mennyire vagy normális, de ezek szerint a családjánál ezerszer).
2017. jan. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Az elején mindenki próbálja a legjobb oldalát mutatni. Volt már tapasztalatom ilyen nővel. Szép, csinos, csendes és visszahúzódó volt. Majd 1,5 év után elkezdett csapkodni, mindenért kiakadt, hisztizett, ordibált velem, sértegetett, hosszú hónapokon keresztül, ameddig meg nem elégeltem. Gondolom hiányzott neki az otthoni feszültség.
2017. jan. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
A viselkedés egy része öröklött tulajdonságokon múlik, ő talán nem örökölte az említetteket.
2017. jan. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%

Mert a negatív példa is lehet példa.

Én úgy lettem nagyon jó szülő (a gyerekem jellemzése!), hogy elhatároztam, mindent homlokegyenesen másképp fogok csinálni mint az anyám, aki nem volt normális.

2017. jan. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
Mert teljesen más egyéniség, mint a szülei, szerintem ez nem tudatos döntés, hanem genetika. Férjem is teljesen más, mint a családja, rengeteg konfliktusunk is van ebből és már gyerekként sem jöttek ki jól a férjemmel a saját szülei, egyébként van egy lánytestvére, aki viszont beleillik a családba. Szerintem se szólj bele kapcsolat elején, hogy hogyan viselkedjenek vele.
2017. jan. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy ilyen sokan írtatok! Igen, ezt mondta is nekem, hogy mikor lesz gyereke neki, akkor tudja hogy ő másképp fog hozzáállni,mint az ő szülei. Amúgy több mint 1 éve vagyunk együtt.
2017. jan. 23. 13:13
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem értem miért pontoztak le titeket ,mindenki normális választ adott, csak más szemszögből.
2017. jan. 23. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!