Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a szüleimet?...

Hogyan vegyem rá a szüleimet? Nagyon féltenek és mást terveznek számomra. Többi lent.

Figyelt kérdés
A barátommal már lassan 1 éve távkapcsolatban,elég távol egymástól.Biztos vagyok benne,hogy ő az igazi és vele akarom leélni az életem,és ez kölcsönös.De elég költséges az út neki is hozzám és fordítva is,s ahhoz h több időt együtt lehessünk nem tud csak alkalmi munkát vállalni.Így elég kilátástalan a jövőnk.Én idén végzem az első évet az egyetemen,amit a szüleim válaszottak nekem,s nagyon nem érzem jól itt magam,igazán nem is tudtam beilleszkedni..Apum nem is akar hallani róla,hogy abbahagyjam mert ő szerinte nekem ez a legjobb.Én a barátommal úgy terveztük,hogy jó lenne ha átmennék levelezőre és kiköltöznék hozzá.Mindkettőnknek jobb lenne mivel tudnák dolgozni rendesen,és a suliba nekem elég lenne ha csak havonta hazajönnék és a diploma is teljes értékű lenne,mellesleg sokkal könnyebb is minden vizsga.Nem tudom,hogy mondjam el a szüleimnek a tervem.Szeretik nagyon a barátom de biztosan nem mennének bele a dologba olyan könnyen...vagy egyáltalán nem :( S itt leginkább apu a gond mert nagyon elfogult és zárkozott s ha vmit eldönt azon nemtudok változtatni.De ez így nagyon nem jó.Amíg végzek még 3 év s nem akarom h emiatt tönkre menjen a kapcsolatom..Hogyan tudnám rávenni őket? Segítsetek pls..:(
2010. máj. 5. 09:58
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Most közgazdaságon vagyok.Van más szakdiplomám mert ugyanezen a szakon voltam 4 évig a suliban,de ez csak előkönyvelésre elég meg ilyensmi.Amúgy a szívemhez közelebb állna a pedagógia szak vagy állatorvosi.:)Szüleim mindkettőről lebeszéltek...sok döntési lehetőséget nem adtak xD
2010. máj. 5. 10:36
 22/33 A kérdező kommentje:
*már
2010. máj. 5. 10:37
 23/33 A kérdező kommentje:
Mellesleg ez eszembe van már nagyon rég. 8 éves korom óta arra vágytam,hogy Magyarországra költözzek.Még ez a barátom előtt is ugy akartam,hogy kimegyek oda tanulni mert amugy is ott akarok élni.De amint írtam nem engedték..Pedig még rokonom is felajánlotta,hogy nála lakhatok,mert ugye az ország 3-4 különböző részében is vanak rokonaim..
2010. máj. 5. 10:41
 24/33 anonim válasza:

Azért kérdeztem, mert va egy suli, ahol az első szakma megszerzésénél államilag támogatott, több helyen is vannak képzések az országban.


De ha már van szakmád, akkor fizetős lenne, de mondjuk nem sok 17e/félév!


Azárt átküldöm a linket, nézzd meg, hátha találsz valamit magadnak.


[link]

2010. máj. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm:) Ez tényleg olcsó,főleg az enyémhez viszonyítva :D
2010. máj. 5. 10:48
 26/33 anonim válasza:

Nagyon szívesen! Örülök, ha segíthetek!


Egyébként én is azt mondom, hogy érvényesítd a saját akaratod és lépj ez ügyben!


Sok sikert!


Ui.: Tetszik valamelyik képzés?

2010. máj. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Ezek szinte mind közgazdaságiak így első ránézésre.
2010. máj. 5. 10:51
 28/33 anonim válasza:

Van iskolarendszerű képzés

Felsőfokú képzés

1-2 vagy akár 6 hónapos Felnőttképzések is


oldalt ki tudod választani...

2010. máj. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

[link]


itt is van egy ilyen szar suli, ide jártam, olcsó volt, és könnyű :)

2010. máj. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Jaja,mostmár láttam:) Köszi s köszönöm mindnekinek a válaszokat =P
2010. máj. 5. 10:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!