Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a szüleimet?...

Hogyan vegyem rá a szüleimet? Nagyon féltenek és mást terveznek számomra. Többi lent.

Figyelt kérdés
A barátommal már lassan 1 éve távkapcsolatban,elég távol egymástól.Biztos vagyok benne,hogy ő az igazi és vele akarom leélni az életem,és ez kölcsönös.De elég költséges az út neki is hozzám és fordítva is,s ahhoz h több időt együtt lehessünk nem tud csak alkalmi munkát vállalni.Így elég kilátástalan a jövőnk.Én idén végzem az első évet az egyetemen,amit a szüleim válaszottak nekem,s nagyon nem érzem jól itt magam,igazán nem is tudtam beilleszkedni..Apum nem is akar hallani róla,hogy abbahagyjam mert ő szerinte nekem ez a legjobb.Én a barátommal úgy terveztük,hogy jó lenne ha átmennék levelezőre és kiköltöznék hozzá.Mindkettőnknek jobb lenne mivel tudnák dolgozni rendesen,és a suliba nekem elég lenne ha csak havonta hazajönnék és a diploma is teljes értékű lenne,mellesleg sokkal könnyebb is minden vizsga.Nem tudom,hogy mondjam el a szüleimnek a tervem.Szeretik nagyon a barátom de biztosan nem mennének bele a dologba olyan könnyen...vagy egyáltalán nem :( S itt leginkább apu a gond mert nagyon elfogult és zárkozott s ha vmit eldönt azon nemtudok változtatni.De ez így nagyon nem jó.Amíg végzek még 3 év s nem akarom h emiatt tönkre menjen a kapcsolatom..Hogyan tudnám rávenni őket? Segítsetek pls..:(
2010. máj. 5. 09:58
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
+élünk. Amugy én Romániában élek és ő Magyarba.Ő nem jöhet ide mert nem tudja a nyelvet. Én 20 ő 21 éves.
2010. máj. 5. 09:59
 2/33 anonim ***** válasza:
elmúltál 18.én úgy gondolom a te döntésed a jövőd.menj levelezőre és költözz el.szüleidnek biztosan szúrja majd a szemét de idővel el fogják fogadni,főleg ha ez a kapcsolat tényleg tart vhova.
2010. máj. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
16%

Távkapcsolatra bármit is alapozni nem a legjobb terv.A legfaszább éveidet msn-re, és telefonra pazarolni úgy hogy a barátodat meg sem érintheted hülyeség.

Csináld az egyetemet és addig szüneteltessétek a kapcsit, és ha ő az igazi az egyetem után folytassátok.

2010. máj. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is 80 km re lakunk egymástól, és majd mi is tervezzük ezt az összeköltözést.Most kezdtem el dolgozni,neki van még 1 éve.szóval elhiszem, hogy költséges. Mi 2 éve 2 hónapja vagyunk együtt. Kivánok nektek kitartást, és sok boldogságot
2010. máj. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Épp nem azt szeretném h az értékes éveim msn-re pazaroljam. Sztem a szakítás vele lenne a legnagyobb hülyeség az életemben,főleg h nyáron tervezi megkérni a kezem...3 év hosszú idő,amit meglehet oldani másképp is csak a szüleim tulságosan maguk mellett akarnak tartani.Vigyem őket is magammal?:D
2010. máj. 5. 10:10
 6/33 A kérdező kommentje:
Amugy köszönöm,utolsó válaszoló:)
2010. máj. 5. 10:11
 7/33 anonim ***** válasza:
Miért hagyod, hogy a szüleidválasszák ki, mit kell tanulnod? Nem az ő éjetükről van szó, hanem a tiédről.Tanulj olyat, amihez kedved van, és ott, hol szeretnél! Felnőtt ember vagy, jogod van dönetni. Bár szerintem egy gyereknek is joga van eldönteni, hogy milyen iskolában szeretne tanulni.
2010. máj. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Szívesen:) sokan élnek távkapcsolatban. Valakinek működik, valakinek nem. apuék 180 km re laktak egymástól, és havonta egyszer tudtak talizni. Kibírták? Nem lennék akkor. Aztán barátnőm. 6 éve vannak együtt, 3 éve laknak együtt, ők még messzebb laktak. A koleszosok sem találkoznak naponta. Mi 2008 Február 22 vagyunk együtt. Találkozzatok csak nyugodtan. És nem baj az, ha tervezel. Eleve az ember úgy megy bele egy kapcsolatba,hogy talán ő az igazi.Én is úgy vagyok vele, hogy nekem a barátom kell. Benne találtam meg azt, ami kell nekem. Gondolom nálatok is így van. Sok boldogságot!
2010. máj. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Felnőtt ember vagy, e szerint alakítsd az életed. A szüelid sem tökéeltesek, ők is tévedhetnek, ahogy Te is.
2010. máj. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Mert a szemükben még mindig gyerek vok,a terveim sose hallgatta meg apám s minden reményem ált lerombolta.Soxor olyan cirkuszokat rendezett h már nem 1x akartam összepakolni s elmenni.Akkor meg anyám az ajtóba állt sírva,hogy ne tegyem. Nem akarom ugyanilyen helyztebe kerülni...ezért nemtudom mit tehetnék már végre,h felfogják h elég idős vagyok már. Sose ment ez nekik,sőt kb soha sehova nem engedtek el,bulizni se sehova...
2010. máj. 5. 10:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!