Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (bővebben lent)

Mit csináljak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy mit csináljak,ezért megkérdezlek benneteket,hátha tudtok vmi tanácsot adni.Arról van szó hogy az apám iszik,és amikor iszik akkor nagyon agresszív...Nagyon ritkán anyuval össze szoktak verekedni is...Már többször volt olyan hogy elmentünk apu testvéréhez,de végül anyu mindíg megbocsájtott....Máshova nem non tudunk menni,mert anyu testvére kint van Ukrajnába,albérletre meg nincs pénz...De én ezt már nem bírom ki!Mindíg veszekednek,velem eddig apu nem veszekedett de mostmár engem is "előhozz".Pl.:Tegnap is részegen jött haza,és mondta hogy mi a f*szt vagyok még sulis ruhába(talán ebbe igaza is van)meg hogy kinek akarok én tetszeni...(hát biztos nem neki:@)meg hogy én csak itt ne ugráljak mert kiveri a fogam,meg stb....Utánna nem tudtam mit csinálni,ezért feljöttem,mert nem engedte hogy bekapcsoljam a tv-t,pedig csak negyed 8 volt...(este)Anyunak mindíg mondom hogy menjünk el,de hát így,meg úgy...:S:S

Mit csináljak?

12/L


2010. máj. 5. 09:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Amíg anyád ilyen hülye, addig te sajnos semmit nem tudsz csinálni. Neki kellene kidobni ezt a marhát, vagy elhagyni. Sajnos rád még 6 kemény év vár, amíg nagykorú nem leszel,hogy elmehess tőlük. Sajnállak, de ez van.
2010. máj. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen,de nem tudunk hova menni..apám meg biztos nem megy el...
2010. máj. 5. 09:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem akarok durva lenni, de én úgy tudom, egy gyerek maga is kérheti az intézetbe helyezését, ha annyira eldurvulna a helyzet... persze tudom, Anyuddal szeretnél maradni, de ha ő nem képes téged - titeket előtérbe helyezni, és nem hagyja ott azt aki üti-veri, talán még intézetben is nyugisabb életed lehetne.
2010. máj. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szegény lány...sajnállak... ;(
2010. máj. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Na az én apám pont ilyen volt. Anyám is tűrt, de egyszer betelt a pohár. 14 éves voltam, amikor elköltözünk. Mi nagyanyámhoz mentünk. (anyukám anyukája). Már mindegy is volt szinte, hogy hova, csak apámtól el. 8/ éve nem beszéltem apámmal, a válásuk után is fenyegetett minket, meg nekünk jött az utcán is. A rendőröknek sikerült helyretenni, de azóta sem beszélünk együtt. Nektek is az lenne a legjobb, ha elköltöznétek. Ha apukád testvére is tudja, hogy milyen, és segít, menjetek oda, míg nincs jobb. Az én apámat azóta sem sikerült kitenni a közös házból, de inkább legyen ott magának, minthogy velünk kötekedjen.

22/L

2010. máj. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hasonló szitu volt,csak apám anyámat nem merte ütni,hanem engem vert keményen. Anyám 16 év után lépett,eladták a házat,és eljöttünk 250kmre. azóta én elköltöztem otthonról.

17L

2010. máj. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Már én is gondoltam az intézeten,de úgyse engednének el,meg akkor lehet h megis ölnék magukat..

Elis mennénk anyum testvéréhez,csak neki is van családja,és másik országba lakik(Ukrajna)

2010. máj. 5. 17:16

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!