Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha a volt férjem...

Normális ha a volt férjem válás után minden nap akarná látni a gyereket? 7 hónapos a lányom.

Figyelt kérdés
Most költözünk el tőle 3 hét múlva. Eddig az ő lakásába laktunk együtt, de csl 4 éve, és rájöttem, és vettem egy lakást, 3 hét múlva költözünk. Ő minden áron azt akarja, hogy majd ő minden nap jön látogatni, de ln nem akarom. mondtam majd a bíróság szabájozza, de ő állítja, hogy őt 1 papír nem akadályozza meg abban h lássa a gyerekét. Mondtam neki, hogy nem kellett volna megcsalni, és akkor mindig láthatta volna.
2010. máj. 4. 23:07
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
74%
ITT MINDENKI EKKORA F*SZ? PRÓBÁLJATOK MÁR MEG A GYEREK SZEMÉVEL GONDOLKODNI... tényleg nagyon jó lehet szerencsétlen lánynak hogy így kell felnőnie... az apa felelőtlen volt a PÁRKAPCSOLATBAN... ennyi... mért ne láthatná a gyerekét... ha pedig később nem akarja annyit látni örülj neki hogy ritkábban látod te is a volt férjed... mindenki írja a véleményeket hogy hű milyen apa lehet... mért tudja valaki? nem... akkor meg mér írkáltok ilyeneket? hagyd csak hogy csináljon amit akar... és majd utánna kiderül mi lesz... egy ennyi idős gyereknek még mind1... ígyis úgyis rossz neki a helyzet...
2010. máj. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
51%

Szerinted SEMMIT nem mond az apáról, hogy a feleség terhessége alatt (miközben az az imádott kislányát hordta), szépen dugta a barátnőjét, majd otthon a terhes feleségét (biztos óvszerrel, aha...), aztán megszületett a várva várt gyerek, közben szépen dugta a barátnőjét, majd ezt folytata volna BÁRMEDDIG, mig a neje rá nem jön...

Persze minden szabad idejét a családjával töltötte, az imádott kislányával, kivéve mikor a barátnővel volt.

NAGYON felelősségteljes, imádó apa lehet... Aha, igen... Gondolkodj már!!!


Egyébként pl. én pont azt javasoltam, hogy engedje az apát minden nap találkozni a lányával.

Szóval ne általánosits, légy oly kedves...

2010. máj. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!