Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha a volt férjem...

Normális ha a volt férjem válás után minden nap akarná látni a gyereket? 7 hónapos a lányom.

Figyelt kérdés
Most költözünk el tőle 3 hét múlva. Eddig az ő lakásába laktunk együtt, de csl 4 éve, és rájöttem, és vettem egy lakást, 3 hét múlva költözünk. Ő minden áron azt akarja, hogy majd ő minden nap jön látogatni, de ln nem akarom. mondtam majd a bíróság szabájozza, de ő állítja, hogy őt 1 papír nem akadályozza meg abban h lássa a gyerekét. Mondtam neki, hogy nem kellett volna megcsalni, és akkor mindig láthatta volna.
2010. máj. 4. 23:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
39%

Ahogy modntad, a bíróság majd meghatározza.

Persze hogy normális, legalább látni szeretné. Kérdés a gyerkenek milyen jó példa egy ilyen gerinctelen ember.

2010. máj. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%
Az hogy téged megcsalt nem jelenti azt hogy a gyereket is... Neki joga van a gyerekhez, és a gyereknek is hozzá. A te saját sérelmeid ne a gyereken meg az apja találkozásán éld ki. Más örülne hogy nem lép le az apa válás után hanem fontos neki a gyerek.
2010. máj. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
A bíróság majd valóban eldönti,de addig sincs jogod a gyerekkel büntetni a férjed és a gyereket pedig pláne nem!A kislány KÖZÖS nem csak a tiéd!!!A megcsaláshoz a gyereknek semmi köze az a ti hibátok.Neki így is rossz,mert új lakóhelyet kell megszokni,te is zaklatottabb vagy,amit egy 7 hónapos is érez és szüksége van a biztonságérzetre és az apjára ugyanúgy,mint rád!
2010. máj. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 MARIANN06 ***** válasza:
14%

SZERINTEM CSAK MOST MONDJA!

fIGYELD MEG EZ CSAK AZ ELEJÉN LESSZ IGY ASZTÁN MAJD MÉG TE FOGSZ NEKI KÖNYÖRÖGNI HOGY MENYEN A GYEREKÉRT.

MINDEN CSODA 3 NAPIG TART.

2010. máj. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
79%

4 eve csal es bavallaltal tole egy gyereket???????????

Vagy mar megvolt a baba amikor rajkottel, hogy 4 eve csal.

2010. máj. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
38%

Amugy valszeg az elozonek van igaza.

A baratnom is most valik es megy a kocsogoles a napokon.

Aztan amikor egyutt voltak 20 percet nem szant a tetu a gyerekre.

Most meg nyraon 1 honapra akarja elvinni, meg minden kedden es csutortokon mar 4 oratol, ugy, hogy meg eletebe nem ert haza 6 elott, es nem is tudja bepelenkazni.

Szal no comment.

Ez a te szivatasodra megy.

Mert majd o megmutatja.

Menjen az anyjaba az ilyen a jogaival.

A birosag majd meghatarozza, oneki meg tartania kell magat a papirhoz ha nem akkor lehet kerni tavol tartasit, vagy kirendelnek valakit, es csak annak jelenleteben latogathatja majd.

Acsi mar! Nehogy mar meg apukat vonjuk aranyba!

A vegen meg a fika eszi az ovodast.

2010. máj. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne normális. Te nem akarod minden nap látni a gyereket? A gyereknek mi köze van hozzá, hogy kettőtök között megromlott a viszony? Nem a gyereket csalta meg, hanem téged.
2010. máj. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Ellenkező esetben, ha az apánál marad a baba, te is minden nap látni szeretnéd nem?

A megcsalás a ti kettőtök ügye, a gyerekre ez a rész nem tartozik, joga van az apjához!

2010. máj. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
27%

"Mas orulne, hogy nem lep le az apa"

Az ilyen milyen apa modell egy gyereknek????

Hat az ilyen ne jojjon olelgetni a gyereket ugy, hogy ki tudja elott mikor huzta ki az ujjat a nojebol.

2010. máj. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
100%
gratulálok(Y) újabb gyerek életét tesszük tönkre az okos tanácsokkal... de egyszer kéne átélni azt hogy anyám nem akarja hogy apámmal találkozzak... fogadjunk más lenne a helyzet... ez a szülői naívság annyira vicc... de most tényleg... a bíróság nem tudja megszabályozni az ilyesmit... olyan ítélet meg szerintem nincs hogy nem lehet a 20m-es körzetében...
2010. máj. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!