Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha a volt férjem...

Normális ha a volt férjem válás után minden nap akarná látni a gyereket? 7 hónapos a lányom.

Figyelt kérdés
Most költözünk el tőle 3 hét múlva. Eddig az ő lakásába laktunk együtt, de csl 4 éve, és rájöttem, és vettem egy lakást, 3 hét múlva költözünk. Ő minden áron azt akarja, hogy majd ő minden nap jön látogatni, de ln nem akarom. mondtam majd a bíróság szabájozza, de ő állítja, hogy őt 1 papír nem akadályozza meg abban h lássa a gyerekét. Mondtam neki, hogy nem kellett volna megcsalni, és akkor mindig láthatta volna.
2010. máj. 4. 23:07
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
90%
megcsalt és te a gyereket használod fel, hogy megbüntesd....gratulálok, "jó" anya vagy :S
2010. máj. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

23:42-es

Nem tudjuk,hogy milyen apa,arról nem írt semmit a kérdező,bár nem hiszem,hogy most bármit is képes lenne objektíven látni,úgyhogy mindegy is.

A férfi férjként megbukott,attól apának még jó lehet.Csak a feleségét nem szereti,a lányár szeretheti.De senkinek,egyik félnek sincs hozzá joga,hogy a saját hülyeségeik miatt kisajátítsák a gyereket!A gyereknek így is sz@r,mert megszokott élete és környezete felborul és még fel sem fogja,hogy miért,de mindent megérez.Rá kellene inkább figyelni és mindent megtenni,hogy újra biztonságban érezze magát,nem piti bosszúkon agyalni,hogy rúgjunk még bele a másikba!

2010. máj. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
29%

Hat mar nem azert, de ha annyi gerinc nincsen benne, hogy nem csalom a gyerekem anyjat, hanem ha nincsn rendbe a dolog elobb elvalok, es rendezem a dolgainkat, mintsem beletaszitom a felesegemet is meg a gyerekemet is egy ilyen paradeba mert nem tudom a pocsomet a nadragban tartani, az marha feleosegteljes apa is lehet!

Kivancsi vagyok a feleseg hanyszor hallotta azt, hogy faradt vagyok, meg nincs idom vagy hasonlo kifogasokat.

2010. máj. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
19%

Ez a pali is vetit mint a tobbi!

Az utcaba nem fog bemenni minden nap, nem, hogy a gyereket latogassa.

Kicsinyes kocsogoles a nejevel semmi tobb.

A kanyarba se erdekli a gyerek elmondom!

2010. máj. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
68%

Szerintem jo naiv itt mindenki!

Kb. 1 ember latja at a dolgot.

Szerintem kozuletek nem valt senki.

En igen. Es ez valoban valoszinuleg nem mas mint kicsinyes ki ha en nemkedes.

Az en ex ferjem is jott a datumaival meg, ogy minden nap jon, meg minden masodik hetvegen elviszi, es nyaron egy honapra az ove meg az unnepeket, hogy osszuk le stb.

Hat elmondom, hogy jo, ha a gyereket egy honapban egyszer meglatogatja, es ha a tartasdijat idoben utalja es nem nekem kell felhivni.

A nyarrol annyit, hogy az elmult 5 evben egyszer sem vitte el a gyereket meg egy nyaralasra sem, nemhogy 1 honapra.

De az aktualis baratnovel le tudott lepni Mauritiusra 3 hetre.

Szoval meg csak az sem, hogy ne lenne penze.

Van neki nem is keves.


Ugysem lesz ideje a baratnoje mellett minden nap latogatni a gyereket.

Mert aztan a baratnonek is lesznek igenyei stb.stb.

Meg nem majd leredukalodik addig, mint nalunk.


Amugy tolem aztan ne is latogassa.

En ugy neveltem a gyereket, hogy sosem mondtam rosszat az apjara, tudja, hogy o az apa, mit dolgozik minden.

Az apja akkor vinne amikor akarja, csak szoljon elore.

De nem nagyon jelez.

A gyerek nem hulye, magatol is atlatja mi a helyzet.

A parommal 3 eve vagyunk egyutt, a gyerek 1 eve 4 evesen megkerdezte, hogy tudom, hogy apa az apukam, de nem baj az ha en a Zsoltit hivom apanak?

Konnybe labadt a szemem.

Szoval errol ennyit.

Van aki genetikai apasag nelkul is egy minta apa, es van aki genetikai apasaggal se er semmit. Es nem erdemli meg, hogy a sajat gyereke apanak szolitsa.

Ez a sors! Es a legnagyobb dofes az volt, amikor az exem meghallotta a gyereket, hogy Zsoltot hivja apanak.

Hat ennyi! A gyerek erzi, ki az aki igen es ki nem.

Es ebben a legkissebb mertekben sem befolyasoltam soha.

2010. máj. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Előzőnek!

Tévedsz. Én pl igenis elváltam. A kérdés nem az volt, hogy a férj hogy fog viselkedni a válás után, illetve a gyerek a te új párodat apjának tekinti-e, hanem arra, hogy ha valóban akarja, akkor joga van-e akár naponta látni a gyereket. Szerintem az apa ugyanúgy szülő mint az anya, és ugyanannyi joga van a gyerekhez. Neki kell eldöntenie, hogy mit szeretne a későbbiekben. Mit szólnál hozzá, ha valamilyen rajtad kivülálló ok miatt az apánál maradna a gyerek, és te nem látogathatnád?

2010. máj. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
48%

Én odaadnám, vigye naponta. Leglább kikapcsolsz kicsit te is. Tudod, meddig fogja vinni? Egy 7 hónpos gyereet, akivel semmit nem fog tudni kezdeni?

Kb. 2 napig...

2010. máj. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
A 00:43-as megmondta a frankót. Majd a gyerek eldönti, hogy szereti-e az apját, ragaszkodik-e hozzá de az anyának nincs joga eltiltani! Ha valóban olyan rossz apa, akkor úgysem fogja keresni a gyereket és akkor felesleges most ezen agyalni. Ha pedig jó apa, akkor miért fosztanád meg a gyerekedet az apjától? Azért mert veled szemét volt? Ez egy igazi kicsinyes bosszú, amivel a gyerekednek ártasz a legtöbbet. Én is így nőttem fel, amilyen életet a gyerekednek szánsz. El nem tudom mondani, hogy mennyit sírtam, hogy nem láthatom az apukámat. Mindig jött értem, el akart vinni, de anya mindig azt mondta, hogy menjen el mert beteg vagyok, pedig semmi bajom nem volt. Nagyon sírtam, kiabáltam apának a szobámból, hogy vele akarok menni, de anya nem engedett el. Na nehogy azt higgyétek, hogy anyu annyira szeretett, szó sem volt erről. A hétköznapokban mindig egyedül voltam, ő éppen az aktuális pasijával hetyegett valahol, ha éppen haza nem hozta és nem kellett a gyertyát tartanom. Igen, nem voltak gátlásaik etéren, 7 évesen simán végig kellett néznem, hogy mit is csinál a bácsi anyuval. Úgy bánt velem anyu, mintha az ellensége lennék. Gyakran vert, üvöltött velem, pedig jó gyerek voltam. Mit ad isten kamasz koromban apukámhoz költöztem (szép kis bírósági herce-hurca után) és azóta nem beszélek anyámmal. Kb. 20 éve nem is láttam. Nem érdekel, mivel pokollá tette a gyermekkoromat. Elszakított attól az embertől, aki az egyetlen volt a világon, aki szeretett.
2010. máj. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Még el sem költöztetek, szerintem még korai ezen rágódni. Tudom, hogy a hátad közepére sem kívánod, hogy majd minden nap ott zsizsegjen nálad, és Te is tudod, hogy nem fog. Feltételezem, hogy eddig sem azzal telt a napja, hogy otthon ült a kiságy melett, ezután sem fog ez lenni. Intézd úgy, hogy vigye el sétálni, vigye el a nagyszülőkhöz, vagy menj te el addig amíg ő ott van, pl bevásárolni. Úgyis az idő az, ami majd rávilagít, hogy hogyan tudjátok az életeteket működőképessé tenni. De a gyerek mögé bújva ne kezd harcolni érte, vagy ellene. (Tapasztalatból beszélek, éppencsak elfújtuk a baba első tortáján a gyertyát, amikor apu elcuccolt itthonról az aktuális barinőjéhez..)
2010. máj. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Tetszik,hogy ilyen határozott vagy!Szerintem csak azért mondja a minden napot,hogy lekorlátozzon téged,ne tudj összejönni másik pasival.Majd a biróság dönti el,hogy mikor láthatja a gyerekét.Ha annyira fontos lett volna neki,akkor nem csal meg!Bár nem irtad,hogy mennyire van oda a kicsiért a születése óta és azt se irtad,hogy segitett-e a kicsi körüli tevékenységben.

2010. máj. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!