Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyiből meg lehet élni...

Ennyiből meg lehet élni egyedül albérletben Pesten?

Figyelt kérdés
A fizum havi 60ezer lenne, 2 macskám van, ők többet esznek mint én. Gondoltam lakótársra is végső esetben, de ha lehet inkább egyedül szeretnék lakni.
2010. máj. 4. 21:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt dolog. Én saját lakásban élek, de csak a rezsi télen 60 ezer.
2010. máj. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Pesten semmiképpen sem lenne elég, vidéki nagyvárosban már esetleg.
2010. máj. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Sajnos vidéken is kevés, főleg télen.
2010. máj. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Így van, nagyon kevés. Nekünk a rezsink 50ezer. Egy bp-i lakás albérleti díja minimum 30 ezer + rezsi ha egyedül veszed ki (de ez is nagyon ritka), inkább 40-60ezer + rezsi. A rezsi, ha extrém olcsó fenntartású albit fogsz ki és nem lesz net meg ilyen luxus költségek, akkor is kb. 20-25ezer. A fizud sajnos még a lakhatást sem fedezné. :-( A bkv-bérlet lassan közelíti a 10ezret (ha metróznod is kell akkor nem tudod elkerülni a megvételét) és enni is kell valamit. Maximum lakótárssal van esélyed arra, hogy elég lesz a pénzed, de akkor is csak úgy ha valami extrém kicsi egy szobás lakást vesztek ki ketten és akkor még a macskáról nem is beszéltem...
2010. máj. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!