Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék hogy oldódjon ez...

Mit tehetnék hogy oldódjon ez ahangulat, és hogy anyukám emgengedje hogy itt aludjon?

Figyelt kérdés

Több mint 7 hónapja van már barátom, tudom nem sok idő. Lefeküdtem már vele, erről édesanyám nem tud. Szedek gyógyszert(így felelősségteljes védekezés kipipálva), erről viszont már tud, a témát is felhoztam már neki, hogy talán leszeretnék vele feküdni, túl nagy ellenkezést nem váltott ki. Viszont a barátom elég visszahúzódó. Nem nagyon beszélget a szüleimmel, de ismerkedni sem szeret emberekkel, így végülis köztük egy bizalmasabb légkör szinte lehetetlen hogy kialakuljon...

Viszont ha itt aludna, este együtt vacsorázna a család. Igaz, nem sok minden változna, de talán szolnának egymáshoz pár szót. ÉS ha máskor is megismétlődne, egy idő után TALÁN nem "félne" már ennyire. Nem azért akarom hogy itt aludjon, mert orba szájba dugni akarunk a családi házba, egyszerűen szeretnénk egymá mellet ébredni. Szüleim megengedik hogy hajnalokig láuk lehessek, (külön faluban lakunk) viszont nem engedik hogy ott aludjak. Még ugysem, hogy reggel hétkor jönnék haza, és kilencig leteszem a fejem eg párnára, egy külön szobában. Viszont édesanyám meg azzal jön, hogy nagyobb közvetlenség kéne a fiu iránt...nem tudom mit tehetnék :S

Bocsi ha kicsit zavaros. Én 17/L, ő 18,5/F


2010. máj. 4. 21:42
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

* Mit tehetnék hogy oldódjon ez a hangulat, és hogy anyukám megengedje hogy itt aludjon.

Elnézést mindenkitől a kérdést nem néztem át.:S

2010. máj. 4. 21:44
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
anyuádnak mondd el h a fiú kicsit bátortalan,és ezt nézze el neki.azt szeretnéd ha mindenki jóba lenne mindenkivel.a fiút kérd meg h legyen közvetlenebb,érdeklődőbb anyukáddal szemben.beszélgessen vele magától,ne ugy kellejn kihuzni belőle pár szót.igy majd anyukád i megengedi h ott aludj.
2010. máj. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Kérdésedben a válasz: szépen lassan "szoktasd" őket. Igyekezzetek sokat nálatok lenni, bevonni a családi programokba. Próbáld meg elérni, hogy veletek mehessen nyaralni - akár külön szobában (extra esetekben a szülők többsége engedékenyebb, ráadásul egy többnapos program során kialakulhat egy közvetlenebb viszony). De ne siettesd a dolgot, csak ha látod, hogy a szüleid valószínűleg már igent mondanának, akkor kérdezd meg őket újra.
2010. máj. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg a családdal is és a barátoddal is hogy kicsit legyen felszabadultabb addig nem megy amig nem ismerik ugy a barátodat!
2010. máj. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is beszéld meg vele, hogy szeretnéd, ha időnként itt aludhatna(még ha nem is egy szobában.)Ha esetleg nemet mond,kérdezd meg mi az oka. Mint írtad, megbízhatóak vagytok, védekeztek. Lehet,hogy félt?Vagy még nem engedi?Mi 2 év 2 hónapja vagyunk együtt,mi sem egy városban lakunk.És ha az édesanyja felhívná a te anyukádat, hogy ott alszol? És nem kell aggódni?Azt nem lehetne?
2010. máj. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Először is köszi a válaszokat. Azzal hogy az anyukája hívja fel az enyémet, az a baj, hogy anyumék azt biztos nemnyelnék le egykönnyen hogy én hamarabb ott aludjak. A másik meg nem szeretik, ha utólag változtatok a terven.:S a Szépen lassanhozászoktatást már 7 hónapja próbálom, heti kétsdzer van itt a barátom ugy megoldható, de anyumék sokat dolgoznak, alig találkoznak, nincs is nagoyn idejük emgismerni egymást. Nyaralni sem szoktunk nagyon járni.:S Anyumnak mondtam, hogy milyen a barátom, ezzel tisztában is van. Barátomnak is egyfoyltában próbálom pedzegetni a témát. De tényleg olyan alkat, hogy ez neki nemmegy. Bár nemis nagoyn lenne alkalma leülni beszélgetni szüleimmel. hétköznap iskola, délutánonként anyumék dolgoznak, hétvégén pesig mivel családi vallálkozás, mégtöbb dolguk van.:S ezért lenne a legjobb ha ittaludn, vacsora után érnek rá a szülök a legjobban.
2010. máj. 4. 22:15
 7/11 anonim ***** válasza:
21:58 as vagyok.Mivel mi 80 km re lakunk, így mikor megyek, mindig ott alszom. Ha ő jön, akkor ritkán. Emlékszem, 2 éve úgy volt, mikor megszereztem a másodszakmámat, akkor volt a ballagás, és mivel Szombaton korán volt, akkor előző nap jött, és itt aludt. Akkor voltuk 3 hónapja együtt, mert nem ért volna ide...Nem tudom megbeszélni édesanyáddal, hogy mitől félt?A szex? Mert írtad, hogy védekeztek.Neki is megmondhatod, hogy azért szeretnél vele aludni, mert jó mellette ébredni, stb. Meg ugye másik faluban lakik,hogy ne hajnalban kelljen hazamennie, vagy hazamenned.Felhozhatod azt is amit mondtál, hogy vacsora után.Kérdezősködjön anyukád is a barátodtól rólatok, iskola,megy ilyenek.Később biztosan megengedi majd. Sok sikert:)
2010. máj. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja még anynit, hogy kb én is 4 5 hónap után aludtam ott. Hazajöhettem volna este is, csak ugye 2 óra utazás.
2010. máj. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Megpróbáltam mindent. És folyamatosan csak azt hajtogatja, hogy máskor, mert most kivan idegileg a család(holott szerintem nemigazán van így, ma is egész nap viccelődött mindenki) Meg édesapám elég konzervatív. Anyum arra hivatkozik, ő biztos kiakadna.

Valószínű nehezen fogadná el, de minnél hamarabb felhoznám szerintem annál hamarabb hozzászokna a gondolathoz. A fogamzásgátlónak még nemtelt le az egy hónap, de azt irja 7. naptól már véd, talán az lehet a problémája anyukámnak?:S Ötletem sincs már mivel tudnám jobb belátásra birni.

2010. máj. 7. 21:50
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet rossz kapcsolatod annyira anyukáddal,ha igy vigyáz rá,tehát akkor lekell vele ülni beszélgetni. Beszéljétek meg mi a véleménye a fiúról? Mondd el te mit szeretnél ezzel a fiúval stb. szóval ilyen "csajos" dolgokat kezdj el vele megbeszélni. Utána pedig jöhet az,hogy esetleg milenne ha többet vacsorázhatna nálatok a fiú,vagy hogy nem-e lehet a munkát néha férre tenni,és családi programokat szervezni. Remélem valamennyit segitettem. És szurkolok,hogy végre együttébredhessetek.(A legszebb dolog)
2010. máj. 8. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!