Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék hogy oldódjon ez...

Mit tehetnék hogy oldódjon ez ahangulat, és hogy anyukám emgengedje hogy itt aludjon?

Figyelt kérdés

Több mint 7 hónapja van már barátom, tudom nem sok idő. Lefeküdtem már vele, erről édesanyám nem tud. Szedek gyógyszert(így felelősségteljes védekezés kipipálva), erről viszont már tud, a témát is felhoztam már neki, hogy talán leszeretnék vele feküdni, túl nagy ellenkezést nem váltott ki. Viszont a barátom elég visszahúzódó. Nem nagyon beszélget a szüleimmel, de ismerkedni sem szeret emberekkel, így végülis köztük egy bizalmasabb légkör szinte lehetetlen hogy kialakuljon...

Viszont ha itt aludna, este együtt vacsorázna a család. Igaz, nem sok minden változna, de talán szolnának egymáshoz pár szót. ÉS ha máskor is megismétlődne, egy idő után TALÁN nem "félne" már ennyire. Nem azért akarom hogy itt aludjon, mert orba szájba dugni akarunk a családi házba, egyszerűen szeretnénk egymá mellet ébredni. Szüleim megengedik hogy hajnalokig láuk lehessek, (külön faluban lakunk) viszont nem engedik hogy ott aludjak. Még ugysem, hogy reggel hétkor jönnék haza, és kilencig leteszem a fejem eg párnára, egy külön szobában. Viszont édesanyám meg azzal jön, hogy nagyobb közvetlenség kéne a fiu iránt...nem tudom mit tehetnék :S

Bocsi ha kicsit zavaros. Én 17/L, ő 18,5/F


2010. máj. 4. 21:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ha anyukád megengedi, hogy hajnalig nála lehess, akkor egyszer csak ne gyere haza! Ne csempészd ki otthonról a pizsamádat meg semmi ilyesmi, hanem tégy úgy mintha spontán lett volna a dolog. Délelőtt vaamikor hazamész mondod anyukádnak, hogy bocsi, de hát már nagyon késő volt, nagyon fáradtak voltatok így akkor úgy gondoltátok inkább csak reggel mész haza, hiszen akkor sokkal biztonságosabb is mint sötétben. Ugyanigy legközelebb ő is alhat nálatok, elmentek egy buliba, utána ő hazakisér, te behívod "egy kicsit", aztán délelőtt amikor anyukád látja, hogy eggyel többen vagytok, mondod , hogy bocsi, dehát elhúzódott a buli, fáradtak voltatok, csak egy percre ledöltetek az ágyra, aztán máris reggel lett:D Egyébként a barátoddal mindenképp beszélj, hogy hiába félénk, akkor is tudjon beszélgetni a szüleiddel, mert ez fontos, hogy jóban legyenek...amig ilyen fagyos a légkör kicsit anyukád ellenállása is érthető, mert olyan neki, mintha egy idegennel kéne egy fedél alatt aludnia. A közös vacsora jó ötlet, nem is értem eddig, hogy nem volt ilyen....de amig nem javulnak a viszonyok addig nem kéne vacsi után ottmarasztalni aludni a barátodat. Az más, hogy elmentek bulizni és utána véletlen ott alszik, az nem olyan kellemetlen, de az, hogy nincsen jóba a családdal, tehát érezhetően feszült a légkör és akkor vacsora után ott ragad, pizsiben mászkál a szüleid előtt, úgy hogy nincsenek jóban, ez a barátodnak meg a szüleidnek is kellemetlen lesz....egyenlőre érd be a dolog kisebb részével.

Egyébként amig volt barátom én fél év után alhattam nála elöször szülői berendezéssel és szintén úgy, hogy buli után nála aludtam, mert már késő lett volna hazajönni. Amikor már úgy mentem hozzá aludni, hogy előtte ott is ettem, és együtt töltöttem az estét a családdal kb 10 hónapja jártunk, de akkor már nagyon jóba voltam a szüleivel, öccsével is... Egyébként nálunk csak akkor aludhatott a volt barátom a 3 év alatt, ha nem voltak otthon az ősök, nem a rossz kapcsolatok miatt, de ez már csak egy ilyen család...ezt azért írom, hogy használjátok ki az ilyen alkalmakat is, valamint a közös nyaralások szintúgy fontosak, nem kell hogy sok pénzetek legyen, ha van családi nyaraló az tökéletes, vagy sátoroztok. Fogalmam sincs, hogy elengednének e , én 17 évesen mentem elöször az exemmel nyaralni, akkor kicsivel több, mint egy éve jártunk...Az együtt alvások pedig nagyon fontosak, szexelni bármikor lehet, ahhoz nem kell sok idő, de az együttalvás sokkal intimebb. Éretten beszélgess el anyukáddal mindenesetre, de ne hagyd lerázni magad.

2010. máj. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!