Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyünk édesanyámmal?

Mit tegyünk édesanyámmal?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok,hogy ezt nekünk kéne megoldani,de már több,mint egy éve,hogy ez megy.

Apám el hagyta a munkahelyét,és folyton itthon van. Most jönne az a kérdés,hogy akkor miért nem keres mást? Mert folyamatosan kifogásokat keres, Angliában tartózkodunk,és annyira sem erőlteti meg magát,hogy egy szót tanuljon angolul, de azért anyám keressen neki munkát!

Voltunk haza Erdélyben még nyáron, megütötte anyámat,ami mind kettőnknek nagy trauma volt. Édesanyám üvöltve mondta,hogy nem akar vele lenni,én is mondtam,hogy nem így folytatódik, akkor jó lenne külön utakon. Nem érdekli.

Tegnap, mikor beértem a házba, hallottam,hogy a nővérének közölte,hogy vár nyárig,amíg befejezem az iskolát, és utána végre hajtja a tervét. Félek, bevallom.Fogalmunk sincs,hogy mit szándékozik tenni.

Gondolkodtunk a szökésen is,hogy egyszer csak fogunk egy vonatot és elmegyünk valahova.

Viszont kíváncsi vagyok,hogy milyen megoldással oldanátok meg ezt az ügyet.

Előre is köszönöm!



2017. jan. 8. 17:25
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Fun fact: Nem házasok és így se megy el. Mi lennénk a legboldogabbak, ha valami folytán eltávozna tőlünk.
2017. jan. 14. 21:37
 12/17 anonim ***** válasza:
Neharagudj, este van, meg minden, vagy csak szimplán hülye vagyok, de jól jött le, az apádat hallottad?
2017. jan. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Semmi gond:) Igen,őt hallottam. "Megvárom,hogy befejezze az iskolát, itt ebben a házban és akkor megmutatom!" Eme mondat hangzott el a szájából.

És ismétlem. Igen,ezt mi kellene,hogy megoldjuk édesanyámmal, de az sem segített,hogy a szemébe mondtuk,hogy menjen el...sőőt, mondta,hogy fizessem le a buszt,amit megtettem, és még ő ordított rám.

És igen, ezt magánügynek kellene könyvelni, igen, nem itt kellene,hogy elmeséljem ezt jelenetet az életünkből,nem is várom el a sajnálatot, de így kihasználva az anonim helyzetet,szeretném olvasgatni "véleményeket":)

2017. jan. 15. 01:28
 14/17 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, most hogy megértettem a történetet khm... :D

Szerintem el akar menni. Én sem merek rosszabbra gondolni.

Igen, amikor veszekedtem a szüleimmel, amikor úgy nagyon, életemben 1-szer, anyukám mondta, hogy elmegy, és meg közönyösen közöltem, hogy oké, tőlem, erre neki állt feljebb, hogy hogy merészelem... de szerencsére nálunk nincs családi probléma, egyszeri alkalom volt :)

De nem lehet ezt valahogy hivatalosan megoldani, távoltartási végzés, vagy valami? Miért nem mentek el? Mármint, oké, élőben biztos sokkal nehezebb egy ilyen döntés meghozatala... :/

2017. jan. 15. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!^^

Hát, ha már elszeretett volna menni,akkor rég elment volna, elvégre munkanélküli, viszont Erdélyben van háza.

És nagyon örülök,hogy nálatok egyszeri alkalom volt!:)

2017. jan. 15. 11:17
 16/17 anonim ***** válasza:

Azért ez a két dolog hangyányit más:


" vár nyárig,amíg befejezem az iskolát, és utána végre hajtja a tervét"


"Megvárom,hogy befejezze az iskolát, itt ebben a házban és akkor megmutatom!"


Ahhoz, hogy kiirtsa a családját, nem kell megvárnia, hogy te befejezd az iskolát.

Ezenkívül az ilyesmit nem szokás másik személlyel megosztani TELEFONON (!) még ha az a testvére is.

Arról nem beszélve, hogy állításod szerint anyád tartja el.

Ne láss rémeket, ne ragozd túl, szerintem simán csak le akar lépni tőletek, mert sz*arul élnek, ez kétségtelen.

2017. jan. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
vagy valami világmegváltó ötlete van, amin már 1 éve dolgozik és fél év múlva készül el :D
2017. jan. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!