Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyünk édesanyámmal?

Mit tegyünk édesanyámmal?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok,hogy ezt nekünk kéne megoldani,de már több,mint egy éve,hogy ez megy.

Apám el hagyta a munkahelyét,és folyton itthon van. Most jönne az a kérdés,hogy akkor miért nem keres mást? Mert folyamatosan kifogásokat keres, Angliában tartózkodunk,és annyira sem erőlteti meg magát,hogy egy szót tanuljon angolul, de azért anyám keressen neki munkát!

Voltunk haza Erdélyben még nyáron, megütötte anyámat,ami mind kettőnknek nagy trauma volt. Édesanyám üvöltve mondta,hogy nem akar vele lenni,én is mondtam,hogy nem így folytatódik, akkor jó lenne külön utakon. Nem érdekli.

Tegnap, mikor beértem a házba, hallottam,hogy a nővérének közölte,hogy vár nyárig,amíg befejezem az iskolát, és utána végre hajtja a tervét. Félek, bevallom.Fogalmunk sincs,hogy mit szándékozik tenni.

Gondolkodtunk a szökésen is,hogy egyszer csak fogunk egy vonatot és elmegyünk valahova.

Viszont kíváncsi vagyok,hogy milyen megoldással oldanátok meg ezt az ügyet.

Előre is köszönöm!



2017. jan. 8. 17:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én felhívnám a nővérét, hogy megtudjam milyen tervet akar végrehajtani...
2017. jan. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Próbáltuk,de nem veszi fel a telefont és teljes mértékben apám "oldalát" erősíti.
2017. jan. 8. 17:53
 3/17 Snorri ***** válasza:
100%
Ha félsz, és van okod rá, és a szép szó tényleg nem használ, akkor én lehet, hogy lelépnék. Mennyi van a suliból? Úgy kell szervezni, hogy mire kész, minden meglegyen. Anyudnak állás, albérlet, jegyek, stb. Kalap kabát. Milyen terve lehet? Te ismered őt. Más megoldás? Mert hiába rakjátok ki, ha tudja hol vagytok.
2017. jan. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Június közepe fele végzek az iskolával.

Eddig fogalmam sincs,hogy mit tervez, ha gondolkodni akarok,mindig görcsölök.

Azon is gondolkodtam,hogy egy hangrögzítőt eldugva,meghallgatom ,hogy miket beszél...

2017. jan. 8. 18:28
 5/17 anonim ***** válasza:
Ez nagyon durva. :D
2017. jan. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
* azaz nem :D, hanem :S.
2017. jan. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Snorri ***** válasza:
100%
Ez jó ötlet. Akkor van egy fél év mindenre. Én a helyetekben meglépnék!
2017. jan. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményed!

A meglépéstől őszintén szólva félek/ünk. Nem az,hogy megtalál minket, hanem maga a gondolat,hogy máshogy fogalmazva menekülni kell,mert ennek az embernek a gondolat menete rosszabb,mint egy 13 éves tinédzser lánynak megszórva némi pszichopátiával.

2017. jan. 8. 20:53
 9/17 anonim ***** válasza:
Jesszus:o
2017. jan. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak válást tervez? Nem akarok rosszabbra gondolni...:/ Lehet csak ezt fújja fel nagyon, ha hajlamos túlozni. De ti ismeritek, szóval ha úgy érzed, bántana titeket, akkor osztom az előttem szólók véleményét. Motyó összerak és irány valahova jó messze az ilyen emberektől.
2017. jan. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!