Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mennyire...

Szerintetek ez mennyire infantilis, szánalmas vagy bármi?

Figyelt kérdés
Amikor emberek között van valami konfliktus, például szakítás vagy bármi hasonló, és közösségi lapokon a képeik alá olyan üzeneteket írnak, ami egyértelműen a másiknak szól? Ilyenekre például, hogy bánhatod, hogy nem tetted meg, mert most már túl késő meg passzoló dalszövegrészleteket írnak oda stb. Ez komolyan ér valamit, a másik ettől elgondolkodik vagy inkább röhög rajta, hogy úristen de ciki?
2010. máj. 4. 14:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
73%
szerintem aki ilyeneket írkál az iwiwjére az szánalmas , sértett és még nincs túl a másikon. ezzel csakis ezt bizonyítja.
2010. máj. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
béna
2010. máj. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kiderült, hogy a férjem becsajozott, az összes fotót letakarítottam az oldalamról, amin ő is szerepelt. A családi állapotomat is kipucoltam, és ennyi. Ehhez képest ő szánalmas kis idézeteket tett ki, meg romantikus képek stb. Hánynom kellett tőle, és annyira kiábrándítóan férfiatlan volt, hogy borsózott a hátam a kedvestől.
2010. máj. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!