Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mennyire...

Szerintetek ez mennyire infantilis, szánalmas vagy bármi?

Figyelt kérdés
Amikor emberek között van valami konfliktus, például szakítás vagy bármi hasonló, és közösségi lapokon a képeik alá olyan üzeneteket írnak, ami egyértelműen a másiknak szól? Ilyenekre például, hogy bánhatod, hogy nem tetted meg, mert most már túl késő meg passzoló dalszövegrészleteket írnak oda stb. Ez komolyan ér valamit, a másik ettől elgondolkodik vagy inkább röhög rajta, hogy úristen de ciki?
2010. máj. 4. 14:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakivel rossz viszonyban vagyok,haragszom rá vagy szakítottam vele,akkor nem vagyok kíváncsi rá és nem nézegetem a közösségi oldalakon sem.Szóval a feliratokat sem láthatom és igazából nem nagyon érdekelne...

Ezeket a feliratokat mindenki más látja szerintem,de pont az,akinek szólna nem.Nem tudom,hogy mennyire tartoznának a személyes gondolataim vagy véleményeim másokra-szerintem semennyire.Csak magadat járatod le,ha ilyeneket kiírsz.Az ismerőseidnek úgyis elmondod személyesen,ha akarod.A magánélet nem közügy!

2010. máj. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet megkönnyebbül tőle, hogy kiírhatta bánatát magából. Még reménykedik a visszatérésben, mert lehet, hogy nem végleges a szakítás. "Ezt még megpróbálom"-gondolja. Ej, nehéz is a szakítás, pláne, ha az egyik nem akarta.
2010. máj. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem állati ciki dolog, leginkább azt bizonyítja, hogy az illető maga mennyire nem közömbös a másik iránt. Gondolom van aki örül is az ilyen üzenetnek.
2010. máj. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
örül és röhög a markába. mikor kiirtam a csajom képe alá hogy "első lány az életemben", az előtte volt 3 kur*a csak röhögött. de szerintem meg is bántotta őket...hogy magyarul szart nem értek a szememben. le sem köpném őket. 24/F
2010. máj. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
a természetén múlik rögö e rajta, és azon, valójában szeretett e, vagy csak KIHASZNÁLT.
2010. máj. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
*RÖHÖG
2010. máj. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem állati ciki dolog. Egy ismerősöm ezt csinálja, pedig 50felett voltak a férjével, aztán elváltak. Ennek már talán másfél éve is van, de a mai napig ilyeneket ír ki a képei alá, hogy nem szégyellek tükörbe nézni, meg mittomén.... volt, hogy az üzenőfalon üzengetett a férjének mindenfélét. Nagyon primitív viselkedés.
2010. máj. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
30%-ban infantilis, 60%-ban szánalmas, és 10%-ban béna :D
2010. máj. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

HA A MÁSIK FÉLBEN MAGÁTÓL NEM ÉBRED FEL

A LELKIFURDALÁS,

AKKOR VALSZEG ÜZENETEKTŐL SEM FOG!

2010. máj. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

egyetértek veletek:) én nem is azért kérdeztem, mert én bármit kiírnék.

illetve vannak képaláírásaim, de én pont azzal szembesültem, hogy az érintett másik fél azt hitte ezek neki szólnak és mindegyikbe belemagyarázott vmi üzenetet...ez meg azért zavar, mert nehogy már azt higgye, hogy az életem körülötte forog és neki üzengetek, nem akarom, hogy szánalmasnak tűnjek.

2010. máj. 4. 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!