Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akár ma is elvihet a gyámhatóság?

Akár ma is elvihet a gyámhatóság?

Figyelt kérdés

Nem élek természetes családban és ez nagyon zavar. Apám kezdetektől nem gondoskodott rólam, nem is él velem. A nagyszüleimmel élek, akik minden nap vitatkoznak,kiabálnak egymásra.

Anyukám külföldön dolgozik, hogy feltudjon nevelni. Ezzel nincs semmi baj. Viszont (pontosan nem tudom) 1 éve folyamatosan iszik (egy nap 2sört megiszik, nem tudja mit beszél az anyja ellen fordult) , néha abba hagyja, de azután folytassa mintha ez megszokott dolog lenne. Nem érzem úgy magam mintha valaki foglalkozna velem, nincsenek barátaim, sírni pedig végképp nem tudok (pedig az jól esne)


Tehát mamával beszéltem egy kicsikét, hogy anyu sokat változott. Azt mondta, hogy így a lakótársai szólhatnak a gyámhatóságoknak és elvihetnek engem. Szerintetek igazat mondott? (Néha szokott ijezgetni)


Külömben pontosan hova vinnének? (Nem merek már erről beszélgetni vele, ezért írtam ki a kérdést)



2016. dec. 29. 21:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Dehogy visznek.
2016. dec. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18%
Igen, pontosan 21:15-kor megjelennek nálatok, és visznek... Anyám, borogass.
2016. dec. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat, de nem látod a saját körülményeimet, ha lehet ne ítélkezz.
2016. dec. 29. 21:08
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem értem ezt az egészet, most akkor külföldön dolgozik az anyukád vagy otthon van, vagy honnan tudod akkor, hogy hány sört iszik meg egy nap és miket beszél ? Milyen lakótársak (?) nem saját lakásban éltek, te a mamáddal ?
2016. dec. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ki a hivatalos gyámod? Ha a nagyiék akkor nem vehetnek el de ha az anyuka akkor tőle igenis elvehetnek és a nagyiék gyámságába helyeznek valószínüleg. Nem aggodnék emiatt ha a nagyiék eddig normálisan neveltek nem hinném hogy elvesznek tőlük.
2016. dec. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
Inkább egy nyelvtantáborba kéne vinni.
2016. dec. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Onnan tudom, hogy a nagyim minden nap hívja skypen. Maga anyukám vallja be, hogy hány sört iszik.. Külföldön él egy házban ahol több ember lakik.
2016. dec. 29. 21:21
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem visznek el, kizart dolog. Akkor vehetnenek el, ha anyukaddal elnel kettesben, itthon es olyan sokat inna, h azzal veszélyeztet teged. Nem tudom, h a nagyid ennyire nincs képben vagy oromet leli benne, ha felni lat téged, de amit mondott, ostobasag.
2016. dec. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az összes választ!
2016. dec. 29. 21:34
 10/12 anonim ***** válasza:
napi két sör amugy is kevés lenne ehhez
2016. dec. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!