Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki belinkelné nekem a...

Valaki belinkelné nekem a gyámhatóság internetes elérhetőségét?

Figyelt kérdés
2014. okt. 31. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Melyikét? (város vagy kerület...)
2014. okt. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Ha gyereknek kiadva szórakozásból próbálsz más embereknek alákavarni, elég keményen megütheted a bokád.Csak hogy tudd.
2014. okt. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

Itt megtalálod a Gyámhivatal elérhetőségeit, telefon, mailcím, ügyfélfogadás

De lehet, hogy szerencsésebb lenne ha az iskoládban keresnéd meg a gyermek és ifjúságvédelmi felelőst - annak minden iskolában kell lennie - és az tud segíteni.

[link]

2014. okt. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Esetleg azt is megmondanád, hogy melyiket...?
2014. okt. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A 2. kommentelő eléggé irritáló.

Aki nem hiszi hogy 13 éves vagyok az nyugottan írjon privát üzenetet és skypeon ha kell webcamerában megmutatom a diákim. Aki meg továbbra sem hiszi el hogy ennyi éves vagyok az meg úgy járt.

Csak mert ez itt egy kérdezős oldal és tudtommal senki nem tiltotta meg nekem hogy megkérdezzem azt hogy hogyan tudok nevelőintézetbe jutni.

Tehát most komolyan.. Szánalmas.

Azt kívánom az ilyennek hogy kerüljön egyszer az életben az én helyembe. Utána már nem fog ilyeneket irogálni.-.-

2014. okt. 31. 18:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges, e-mailben sosem valaszolnak.
2014. nov. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!